Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iContact a kontakty začínající na CH

airman737 (4)|21.7.2008 22:17
Ahoj všem.
Nainstaloval jsem si úžasný iContakt, avšak mám jeden problém, který nejsem schopen vyřešit. Ve svých kontaktech mám i příjmení začínající na písmeno CH. V seznamu všech kontaktů se tyto příjmení normálně objevují po písmenu H, tak jak to je v naší abecedě. Klávesnice však toto písmeno nezná. Když kliknu na klávesnici na písmeno C, přejde ale seznam na kontakty začínající na CH namísto C. Jak buď donutit iContakt, aby rozlišoval C a CH a nabízel CH i v klávesnici, nebo jak změnit nastavení, aby kontakty začínající na CH se přiřadily ke kontaktům začínajícím na C(tedy anglickou abecedu) Děkuji za radu, pokud jí někdo zná

Zdenek Malinsky (9781)|22.7.2008 09:17
Zkus si opravit v kontaktech CH na Ch. Jinak by se, pokud zadas jen C, melo pri hledani najit i kontakty s Ch. Tedy pokud jsem te dobre pochopil :?
majkycz (6)|23.7.2008 18:10
Hello,
Thanks for the translation. The alphabet will be split up into
individual characters. If "Ch" also exists as a single unicode
character, then that's what you would use. Otherwise, I think iContact
probably would handle it like "C".

-Doug Melton

2008/7/18
> Hi,
> super program!!!
> I have czech.lng, but I need alphabet=ABCDEFGHChIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
> I need "Ch".
>
> Thanks.
airman737 (4)|23.7.2008 19:20
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Zkus si opravit v kontaktech CH na Ch. Jinak by se, pokud zadas jen C, melo pri hledani najit i kontakty s Ch. Tedy pokud jsem te dobre pochopil :? [/QUOTE]

Mám všechny kontakty upravené na Ch. Problém je právě v tom, že když zadám C, iContact najede na kontakty začínající na Ch. Na kontakty začínající na C se tak přes klávesnici nedá přímo dostat.
Vidím dvě možnosti, jak to řešit, ale nevím jak. Buď změnit nějak nastavení, aby kontakty začínající na C i Ch byly v jedné skupině(tedy aby telefon neznal českou abecedu), nebo aby v iContactu byla možnost vložit do klávesnice písmeno Ch tak, aby při zadání Ch se objevily kontakty začínající na Ch a při zadání C se objevily kontakty začínající na C.
majkycz (6)|24.7.2008 20:35
Minulý příspěvek je od programátora, lze zadat jen jeden znak "C". Na dva znaky "Ch" program neí stavěný.
Nezbývá než se stím naučit žít, lepší jsem zatím nenašel (na ovládání prstem) :evil:
Skvělé je, jak si tam může každý přeložit Ang -> Cze podle svých představ :yes:
airman737 (4)|25.7.2008 00:21
[QUOTE="majkycz"]Minulý příspěvek je od programátora, lze zadat jen jeden znak "C". Na dva znaky "Ch" program neí stavěný.
Nezbývá než se stím naučit žít, lepší jsem zatím nenašel (na ovládání prstem) :evil:
Skvělé je, jak si tam může každý přeložit Ang -> Cze podle svých představ :yes:[/QUOTE]

Ten program je naprosto úžasnej. Zkoušel jsem změnit lokální nastavení na angličtinu, ale to mi nadělalo v kontaktech ještě větší paseku.

Tak snad jen tlačit na programátora, aby šlo nastavit dva znaky. :-)

Jinak moc dík