Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zopar lamerskych otazok ohladom mda2, prosim trpezlivost :)

johnz_ce4you (59)|10.6.2004 16:48
taakze cez vikend sa chystam na upgrade p900 -> mda2 a zaujimaju ma niektore veci:
ako je to s pametou a instalovanim novych programov?
daju sa instalovat aj na kartu (aby zostali po hard resete)?
registre a ine nastavenia su v ramke?
nedaju sa dat do flash?

ake zakladne programy si vy date hned po resete?

aka je kvalita mp3 alebo wma alebo ogg?
ako dlho vydrzi baterka ak budem len pocuvat hudbu pri vypnutom displeji?

na co si dat pozor pri kupe (nebude novy)?
vadi ta prasklinka pri ledke? alebo je to len esteticka chyba?

aky je rychla usb koliska pri kopirovani na sd alebo mmc?

uff no zatial, potom by som veeelmi uvital, ak by sa niekto veeelmi mily a ochotny odhodlal mi poradit obcas na icq kym sa do toho vzijem :)
uz vidim ako budem zas flakatskolu kvoli hi tech kracke :o)
diiiiky vam vsetkym ze ste to aspon precitali a ze snad aj nieco napisete :)
lout_ce4you (118)|10.6.2004 17:01
prog se daj instalovat na kartu
do extendet rom si muzes dat co chces je na to program kterej ji ukaze a zpristupni
ogg je asi nejlepsi ale budes potrebovat program treba pocketmedia
prasklinku zatim nemam a to mam jedno z prvnich mda2
baterka je nekdy problem :)
kolibka je standartni usb
jetli umis anglicky tak tady mas spostu otazek a odpovedi
http://forum.xda-developers.com/front_page.php
ipf (2136)|10.6.2004 17:08
Kolego, než tě přivítáme mezi postižené MDÁčkem, doporučuji ti udělat si čas a porozhlédnout se tady v diskusi. Vše, na co se ptáš, se tady rozebírá a bylo by zbytečné vše znovu opisovat. Navíc, na spoustu věcí má každý jiný názor, takže je lepší přečíst si celou diskusi a nahlédnout na problém i z druhé strany. A pokud narazíš na konkrétní maličkost, můžeš se zeptat přímo v daném fóru.
Pavel Koza (4761)|10.6.2004 17:14
[QUOTE="johnz"]daju sa instalovat aj na kartu (aby zostali po hard resete)?[/QUOTE]
Da, ale nektere programy si behem instalace pisou do registru, ktery po HW resetu samozrejme zmizi (obnovi se puvodni). Jedine reseni je backupovat, backupvat, backupovat.

[QUOTE="johnz"]registre a ine nastavenia su v ramke? nedaju sa dat do flash?[/QUOTE]
Jsou a nedaji, je to systemova vec.

[QUOTE="johnz"]ake zakladne programy si vy date hned po resete?[/QUOTE]
V diskuzich mame takove tlacitko s napisem HLEDAT, neni sice dokonale, ale neco se obcas najde:D

[QUOTE="johnz"]aka je kvalita mp3 alebo wma alebo ogg?[/QUOTE]
Dobra, moc dobra.

[QUOTE="johnz"]na co si dat pozor pri kupe (nebude novy)?[/QUOTE]
Skrabance, netesnosti, viklajici se casti...

[QUOTE="johnz"]aky je rychla usb koliska pri kopirovani na sd alebo mmc?[/QUOTE]
...jak tak koukam na benchmark, tak USB rozhodne nebude slabe misto;)

Klidne se ptej tady, ale prosim, napred si precti par temat dozadu, posledni dobou se to tady dost opakuje...
johnz_ce4you (59)|10.6.2004 17:29
vsetkym sa ospravedlnujem ze som nehladal, ale chcel som mat odpovede na vsetko v jednom ;)
vdaka ;)
a este ako sa sprava ked dojde hlavna baterka?
vydrzi byt vypnuty a uchovat si udaje napriklad zopar hodin kym sa dostanem ku stave? :)
ak velka a tazka je nabijacka? :)
Šeba_oldd (1184)|11.6.2004 03:01
[QUOTE]Da, ale nektere programy si behem instalace pisou do registru, ktery po HW resetu samozrejme zmizi (obnovi se puvodni). Jedine reseni je backupovat, backupvat, backupovat.[/QUOTE]
A nebo se nechat svést zběsilými nápady JirkyP.:yes:To si ,ale moc nepospíš.Zato si potom můžeš nechat vybijet baterku kdy se ti zachce..ZDE je odkaz.
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=3011
Lze prý nabijet pomocí USB kabelu - já si ho koupil v Sunnysoftu- všechno dělá,ale nenabijí.Také se dá koupit nabiječka do auta.Jinak standartně se nabijí přes kolíbku(neskladná ale ne těžká).Používám také nabiječku, kterou jsem dostal k GPS ta je malá jak k telefonum.V příslušenství (součástí PDA konektor) - prý se to, ale tak nemá - o to víc mě to baví - funguje to.Já když si koupil PDA tak jsem nevěděl jak se dělá HW reset. Tak jsem to jednou nechal vybijet - trvalo to asi 2 hodiny.Návod mi připadal moc silný (ve skutečnosti je však velice tenký) a náhodou se dostal na tyto stránky a od té doby to dělám jinak. Doporučuji stahovat veškeré příspěvky z ce4you a za pět měsícu je z tebe zlatý dotazovatel jako ze mě.:D