Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odpojení po odeslání/přijetí MMS

jiri.cech (151)|10.6.2004 16:45
Ahoj.
Dal bych ruku do ohně ( v azbestové rukavici ) za to, že když jsem dříve odeslal nebo přijal MMS do mého MDAII tak následně došlo k automatickému odpojení.
Po laborování s flashem nové ROM mi zůstanou nad ikonou síly signálu "viset" dvě šipky jako bych byl stále připojen.
Když v tomto stavu spustím IE, nahlásí to něco v tom smyslu, že modem nefunguje. Musím to odpojit a pak zase připojit. Máte to taky tak ?
Ď
bramborka (61)|20.3.2005 00:03
U meho MDA Compact je to stejne. Je to uz vic jak pul roku, co nikdo neodpovedel, treba se najde nekdo ted, kdo nam poradi :)

bramborka
beecher (9270)|20.3.2005 03:32
Nemate nainstalovany GB-SOFT GPRS Tweak (nebo muj konfiguracni CAB) a zapnute trvale pripojeni GPRS?
Suoraj (704)|20.3.2005 07:09
je to bohužej již od dob Beecherových CABů :? Jenže pokud si to připojení člověk nastaví sám tak je to to samé. Pouze original nastavení (Customize) se nastaví na odpojení...
beecher (9270)|20.3.2005 09:12
[QUOTE="Suoraj"]je to bohužej již od dob Beecherových CABů :? Jenže pokud si to připojení člověk nastaví sám tak je to to samé. Pouze original nastavení (Customize) se nastaví na odpojení...[/QUOTE] No jo, to ze to zustane pripojene, byly pozadavky na me Customize CABy, aby se nemusela instalovat ta tweakovaci utilita.
Kdyz si ji nainstalujes, tak to muzes pomoci ni vypnout, ze... ;)
Suoraj (704)|20.3.2005 09:49
to jo - u mms je to pak o.k. ale při netu to nalistuje stránku a odpojí:mad: Kde se to nastavuje pokud nemáš Tweak aby se to odpojovalo?
bramborka (61)|20.3.2005 19:45
[QUOTE="beecher"]Nemate nainstalovany GB-SOFT GPRS Tweak (nebo muj konfiguracni CAB) a zapnute trvale pripojeni GPRS?[/QUOTE]

Nainstalovany ho nemam, ale jak tak na nej koukam tak ho nainstaluju, jestli mi do bubliny prida "Odpojit", bude to ok.
bramborka (61)|20.3.2005 19:46
[QUOTE="Suoraj"]je to bohužej již od dob Beecherových CABů :? Jenže pokud si to připojení člověk nastaví sám tak je to to samé. Pouze original nastavení (Customize) se nastaví na odpojení...[/QUOTE]

Mam puvodni nastaveni, na to jsem vubec nesahala, a stejne se to neodpojuje. Ale jak rikam, zkusim ten GPRS Tweak, to by melo stacit.