Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vypínaní Trea 750

gobbos_ce4you (0)|17.7.2008 14:56
Zdravim, mám problém s Palmem Treo 750. Když mám zatrženou možnost v nastavení napájení"Vypnout zařízení,není-li použito po dobu 1 min." tak se vypne.Když k tomu přijdu asi tak za dvě minuty,zmáčknu tlačítko a odemknu klávesnici a všechno je v pohodě, ale když přijdu třeba za 20 minut, tak zařízeni nereaguje na jakékoliv tlačítko ani na dotyk na displej a je nutný měkký reset.Pokud se teda domnívám správně tak by to mělo fungovat jako takovej sleep mode, kterej se zruší stisknutím klávesy nebo dotykem na displej a ne, že to vytuhne komplet a musí se to potom resetovat.
Mám WM5 s češtinou přes Sunnysoft InterWrite,2GB kartu,brandovano pro Vodafone, ale simkartu tam mam O2.
Poradte nekdo pls co s tim
P.S.: jo a nevite jeste nekdo pls jaka je klavesova zkratka pro zamek klaves?
niner (23)|18.7.2008 12:58
zamek je ako shift(pod A) a cervene tlac
Zdenek Malinsky (9781)|18.7.2008 14:12
Pozor, některé softy v PDA toto zamykání ignorují - např. Spb Shell, Fring - takže i když takto zamkneš, klávesnice i displej stále reagují na dotyk.

K popsanému problému - co máš nastaveno v start - settings - keyguard (ikonka zámku)? A pak je tam na vypínání dojí možnost - vypnutí displeje i vypnutí PDA, tak se podívej, jak máš co nastaveno. A pak je možné, že tam máš ještě jinou "zamykací" aplikaci a nějak se to tam mezi sebou "pere".
gobbos_ce4you (0)|21.7.2008 12:23
V keyguard mam nastaveno ze se ma zamknout "when power is turned off" , napadlo me jestli nemuze bejt treba nejaka spatna baterka...nevim no...kazdopadne sem uz zkousel HR a na asi 2 dny to pomohlo ani jednou to nechciplo, ale pak najednou zase prijdu a telefon vyplej uplne. A bylo to po tom, co sem vybil baterii uplne na 0%...tze nevim