Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS Bluetooth a PDA Acer n310

nonaim (6)|16.7.2008 13:35
Zdravím, dnes jsem si koupil Bluetooth GPS navigaci od značky i-tec a teď nevím, co s tím. Přečetl jsem si uživatelskou příručku, ale z toho jsem to moc nepochopil. Jde mi hlavně o to, aby po spojení s mým PDA to mohlo fungovat jako navigace do auta nebo na turistiku, jenže nevím, jaký software je zapotřebí, ani jak ho instalovat. Prosím poraďte, předem děkuji

EDIT: Tak jsem zkusil propojit PDA a GPS přes Bluetooth, ale nic se nestalo. V uživatelské příručce se píše, že mám nainstalovat nějaký soubor GPSinfo.exe, který ovšem nikde nemůžu najít. Fakt si s tím nevím rady, nenašel by se tady někdo, kdo by mi to polopatisticky vysvětlil??? Nejlépe někdo, kdo má zkušenosti s tím mým typem GPS, tj. tenhle:
[CODE]http://eshop.kak.cz/zbozi/ppd603-i-tec-bluetooth-gps-slim-gps-modul-20-kanalu/[/CODE]

EDIT: Takže, předchozí problémy jsou vyřešeny, ale nastal další. Když chci propojit přes bluetooth PDA s GPS navigací, tak se sice propojí, ale pak když spustím mapy TomTom, tak mi to píše, že nemám zadanou žádnou navigaci. Když ji zkusím zadat, tak ji to chvíli hledá, ale stejně nenajde. Zajímalo by mě, jestli s tím někdo nemá zkušenosti, popř. čím by to mohlo být, že spolu tyto dva přístroje přes bluetooth nekomunikují. Předem děkuji