Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: FSC pocket loox n520- zkušenosti

kuba_ce4you
    Guest

Dobrý den,
    viděl jsem, že už nějaké rady a zkušenosti na zařízení od FSC jsou, ale na n520 ne. Tak můžete psát Vaše zkušenosti a Vaše rady a typy ;-) )

Já jsem si na loox na WM 6 a šla perfektně, hlavně připojení k NETU je mnohem lepší.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

N520/WM6 - dřív pohoda, ale dnes už mě tento přístroj spíš štve - s dobou, co vlastním PDA, zároveň vzrůstají i mé nároky. Bohužel mi dost chybí absence hardwarové 3D akcelerace (hraju PSX hry přes fpsece), navíc bych rád experimentoval s Linuxem na PDA, což bohužel u tohoto PDA není možné - instalace vlastního bootloaderu na 99% umrtví celé PDA a bootování přes Haret mi také nefunguje - PDA zamrzne a zbělá obraz. PDA je po nainstalování 10+ programů příšerně zasekané. Stylus snadno vypadává, už jsem jeden ztratil. PDA je fajn věc, ale až tohle zahodím, hodlám své peníze investovat do něčeho lepšího - buď do nějakého telefonu s Androidem nebo do herní konzole OpenPandora, která se dá díky použitému operačnímu systému Linux výborně použít nejen na hraní her, ale i jako notebook či PDA.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. FS Pocket Loox N520 a iGo navigace - problém
    Od KidCZ v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-09-2010, 20:33
  2. Pocket Loox N520
    Od franco25_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-11-2006, 19:03
  3. Samovolné vypínání Pocket Loox N520
    Od tomastomb v sekci Fujitsu Siemens Computers