Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FSC pocket loox n520- zkušenosti

kuba_ce4you (0)|14.7.2008 17:02
Dobrý den,
viděl jsem, že už nějaké rady a zkušenosti na zařízení od FSC jsou, ale na n520 ne. Tak můžete psát Vaše zkušenosti a Vaše rady a typy ;-) :))

Já jsem si na loox na WM 6 a šla perfektně, hlavně připojení k NETU je mnohem lepší.
Zax_ce4you (222)|29.9.2008 18:40
N520/WM6 - dřív pohoda, ale dnes už mě tento přístroj spíš štve - s dobou, co vlastním PDA, zároveň vzrůstají i mé nároky. Bohužel mi dost chybí absence hardwarové 3D akcelerace (hraju PSX hry přes fpsece), navíc bych rád experimentoval s Linuxem na PDA, což bohužel u tohoto PDA není možné - instalace vlastního bootloaderu na 99% umrtví celé PDA a bootování přes Haret mi také nefunguje - PDA zamrzne a zbělá obraz. PDA je po nainstalování 10+ programů příšerně zasekané. Stylus snadno vypadává, už jsem jeden ztratil. PDA je fajn věc, ale až tohle zahodím, hodlám své peníze investovat do něčeho lepšího - buď do nějakého telefonu s Androidem nebo do herní konzole OpenPandora, která se dá díky použitému operačnímu systému Linux výborně použít nejen na hraní her, ale i jako notebook či PDA.