Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nemohu nainstalovat Tom Tom navigaci

maxim.666 (4)|9.7.2008 22:25
Dobrý den, děkuji předem všem za rady, tipy...... Nedaří se mi nainstalovat Tom Tom navigaci - v podstatě jakoukoliv verzi - 5, 6, 7 jsem zkoušel.... Igo se mi podařilo nainstalovat, ale uvítal bych Tom Tom navigaci... U některých instalací se prostě instalace kousne nebo zahlásí chybu v device.exe a zda chci odeslat zprávu... Zkoušel jsem HR, mám WM6, MDA Vario

Děkuji
Docent (1234)|9.7.2008 22:41
Seš schopen pochopit, že tenhle server není warez fórum? Pokud sis všechny 3 verze zakoupil, tak se obrať na podporu TomToma...
maxim.666 (4)|10.7.2008 15:45
[QUOTE="Docent"]Seš schopen pochopit, že tenhle server není warez fórum? Pokud sis všechny 3 verze zakoupil, tak se obrať na podporu TomToma...[/QUOTE]

Warez - mám koupenou jednu verzi, která přestala fungovat, podpora Tom Tom mi moc nepomohla-v podstatě nevěděla a další verze jsem si zapůjčil, abych zjistil zda vůbec jdou nainstalovat... ... nešli, ... takže děkuji za podporu - problém tedy vyřeším, že jsi zakoupím nový telefon...
Fakt mi ta rada hodně pomohla, příště tady tedy napíšu dlouhý vzkaz, aby každý měl čas číst a přiložím naskenované paragony a doklady a souhlas dalších lidí, že mohu zkusit zda instalace funguje, zda je problém v přístroji nebo v mé zakoupené verzi... Určitě tohle fórum doporučím...
Warez, newarez - já si osobně potřebný software kupuji na firmu, ale nedívím se lidem při těch cenám a odpověď, neinstaluj si warez je opravdu odpovědí pro kterou asi všichni kliknou na toto téma.....
Spawncz (206)|10.7.2008 16:05
No ja mam take vario a problem jsem nemel ani s TT5, TT6 a ted ani s TT7

Vzdy stacilo nakopirovat instalaci na root sd karty a pak ji dat do Varia a instalace probehla ok

Pochopil jsem ze se ti instalace spusti a v jejim prubehu zkolabuje, je to tak?

Co vse mas pri te instalaci zapnute (projed si taskmanager a vse nepotrebne ukonci).
Vypni jak wifi, tak BT.
Nemas nahrany patch na pouziti SDHC karet?
Co je to za kartu ze ktere instalujes?
Mit ciste Vario po HR, ale jak pises to jsi mel.
Mas original romku nebo nejakou custom?