Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

počasí

kwaker (1)|8.7.2008 15:13
ahoj,
po nahrání nové ROMky na HTC Touch mě nejdou aktualizovat data o počasi. s původní ROMkou to fungovalo, nevíte co kde se mohlo stát, že to ted nepremává? forum sem pročítal asi tak hodku a nic sem nemohl najít :oops:
Surgical (2364)|8.7.2008 16:41
Vypni HTC Home plugin.
Poté nainstaluj 2 caby, které přikládám, bude to chtít restartovat, restartuj.
Pokud chceš přidat vlastní bydliště a není ve výběru, zedituj si v notepadu přiložený *.xml soubor tak, že libovolné v něm obsažené české město (které nebudeš používat) přepiš na svoje vlastní (bez háčků a čárek) a oprav jeho kód, který najdeš na www.accuweather.com a tento nový soubor nakopíruj so Windows v cihle, přepíšeš původní (dělám to přes plugin v Total Commanderu a jde to).
Poté zase zapni HTC Home plugin na obrazovce Today, vyber Weather panel, vyber svoje místo a aktualizuj (samozřejmě, musí ti jít Internet ať už přes kolíbku, nebo WiFi, nebo data od operátora).
Teď jsem to dělal na funglovém Touch Cruise a funguje to.
Surgical (2364)|8.7.2008 16:41
A druhý cab
Surgical (2364)|8.7.2008 16:42
A *.xml soubor
Latimerix_ce4you (0)|18.8.2008 10:45
Zdravím,
zkusil jsem přidat nové město do HTC Cruise (s původní ROM) podle tohoto návodu a jediný výsledek je ten, že místo HTC Home mám pouze prázdnou plochu (ve správné velikosti Home), pod ní jsou pak další položky Dnes. Dá se s tím něco dělat, nebo jen nahrát zálohu?
Latimerix_ce4you (0)|18.8.2008 15:55
Učinil jsem menší pokrok - sehnal jsem HTCHome.cab, který mi v Cruisovi chyběl, nainstaloval - a Home opět běží, dokonce ve verzi 2.1 se 6 záložkami. Počasí běží taky, ale při pokusu o změnu města mám pořád smůlu - tentokrát už nemám na výběr nic, vůbec se neotevře *.xml soubor s městy. Měl by být v novém adresáři HTCHome, je tam, ale nenačte se - ani původní, ani upravený.
Latimerix_ce4you (0)|18.8.2008 16:40
Tak snad naposledy: Soubor s městy (HH_0409_WeatherCities.xml) se načetl až potom, co jsem v názvu souboru "0409" nahradil fungujícím "0405" - mám dojem, že něco podobného se dělalo i u vylepšení Fotoalba. Pak už stačilo opravdu jen přepsat nepotřebná města (česká i nečeská) těmi požadovanými českými (podle www.accuweather.com) a u víceslovných názvů opravit mezeru (Accuweather mi pro KarloVary vnucoval nepoužitelný formát "EUR|CZ|EZ008|KARLOVY%20VARY" - po náhradě "%20" obyčejnou mezerou už to šlo). A je to.

Doufám, že to už bude fungovat a pro jistotu jdu zálohovat :)
panoramixxxx (34)|19.9.2008 07:54
at to zkousim jak to zkousim nejede..nechce nekdo dat poradny navod krok po kroku :sarcastic: co kde kam a proc .... dik
Lucky;) (64)|22.9.2008 11:45
Pokud nic nepreinstalovavam a jen si chci zmenit mesto (kupodivu, uz ani nevim jak, jsem tam dostal mesta cesky) na svoje bydliste, kde najdu soubor, v kterym si nejaky mesto vymenim za svoje? Diky