Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rozhasená synchronizace ...

JanalTom (15)|9.6.2004 11:25
Zdravim vas,
mam 2 problemy ...

1, Podle vaseho navodu na pripojeni PDA k siti jsem se o toto snazil, nepodarilo se ... to by me az tak nevadilo, jako to, ze mi io te doby nejede synchronizace, takze menuzu pres USB kabel sesynchronizovat data a to uz po me problem je ...

2, Pokusil jsem se nastavit alespon synchronizaci pres BT opet dle vaseho navodu. Vse slo az po to, kdy jsem mel nastavit seriovy port pro spojeni s PDA a BT. Potiz je v tom, ze sw od Widcomu (nebo od koho) mi nabidne pouze spojeni od serioveho portu 10 a vys, jenze ActiveSync jede pouze do portu c 9.

Takze Vas zadam o radu, jak z toho ven. Dulezite je pro me predevsim to, abych mohl synchronizovat, jestli pres USB, nebo BT je mi jedno, ale proste to musi jit.
Diky za odpoved...
Pavel Koza (4761)|9.6.2004 11:35
Potrebuji podrobnejsi popis. Je nejaka chyba? Co presne jste zkousel udelat, kdyz to prestalo fungovat? Co mate za PDA?
JanalTom (15)|9.6.2004 11:58
Sorry, to jsem zapomnel dopsat :-)
Konfigurace:
Takze, mam XP Pro, MSI BToes, iPAQ3970 s WM2003 + cestina od SS

Zkousel jsem se pripojit pres USB kabel i kolibku, vyhledat pripojeni pres ActiveSync FILE - Connection Settings, mam zde povoleno vse, ale zkousel jsem i jednotlive polozky, jen USB, jen seriove porty ....

iPAQ mi hlasi , ze nemam nastavenou sit, nebo ze nemam sitovou kartu, a nabidne mi vytoceni pres mobil SE 610 - T Mobile

Nema to souvislost s nastavenim site u me otazky 1, ? nejak neco spatne nastaveno ?
Pavel Koza (4761)|9.6.2004 12:12
Omlouvam se, ale porad jsem z toho trochu zmateny:oops:

Chcete synchronizovat PDA s desktopem. Pripojite USB kabel, date PDA do kolibky. A...? Stane se co? Na PDA vyskoci hlaska o tom, ze nemate nastavenou sit? Na desktopu zadna akce? Zelene kolecko? To jsem zvedavej, co:)?
JanalTom (15)|9.6.2004 13:03
Presne tak :-) zadna reakce, jen na PDA ta hlaska o sitovce ...

Jiskra musi byt zvidava :-)))

Zkousel jsem prenastavovat sitove profily v nastaveni siti a taky nic, porad nic ...

Asi snad jedine, co jsem nezkousel byl Hard Reset, ale tomu bych se opravdu rad vyhnul vzhledem k nezesynchronizaci dat ...
Pavel Koza (4761)|9.6.2004 15:27
Tak ja budu tipovat.

Na PDA Start -> ActiveSync -> Tools -> Options -> PC -> Options. Je tam v tom menu vybrano USB?
JanalTom (15)|9.6.2004 16:06
Jiste, kdyz jsem zkousel ten BT nastavil jsem tam BT Active Sync
Pavel Koza (4761)|9.6.2004 16:27
Mmuzete poslat presne zneni te chyby? Zkusim neco najit.
JanalTom (15)|9.6.2004 22:09
Spojeni nelze vytvorit-: Bud nemate vytvoreno pripojeni pres modem anebo neni pritomna sitova karta.

Dale jen moznost nastaveni, nebo skryt .
Pavel Koza (4761)|10.6.2004 07:48
[QUOTE="JanalTom"]Spojeni nelze vytvorit-: Bud nemate vytvoreno pripojeni pres modem anebo neni pritomna sitova karta.[/QUOTE]

Nesnasim cestinu v chybovych hlaskach:evil: Takhle je to zdlouhave, pokecame pres ICQ online:)