Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Kaiser a Direct Push

caran (37)|3.7.2008 21:34
Pri pouzivani funkcie Direct Push sa Kaiser samovolne pripaja cez GPRS aj ked nemam novy mail, co neprijemne zvysuje spotrebu dat. Neda sa to nejako vyriesit?
caran (37)|16.8.2008 21:56
Flashol som si WM6.1 original HTC (3.28.405.0 WWE)a v prilozenom pdf subore sa pise ze ROM obsahuje funkciu Direct Push verzie 2. Co by malo znizit spotrebu dat az o 60%. Pouziva niekto Direct Push? Mne sa pri zapnuti tejto funcie GPRS pripaja samovolne cca kazdych 10min aj ked memam novy mail. Co ma za nasledok omnoho vyssej spotreby dat ako pri 30min kontrole schranky. Kolko mate asi dennu spotrebu dat pri Direct Push? Kontrolovane cez GPRS Monitor
A este jedna vec. Cez Kaiser Tweak som si nastavil odpojit data po minute ale aspon raz denne sa mi stane ze sa spojenie neprerusi ani po hodine.
Zdenek Malinsky (9781)|17.8.2008 15:57
A co máš nastaveno v PDA v AS - Schedule? Tam si to můžeš upravit dle potřeby.
caran (37)|18.8.2008 09:12
Tam mam momentalne nastavene kontrolovat kazdych 30min. Co je cca 30-40k za hodinu.
Toto je nastavenie ktoré ma rozumnu spotrebu dat. Ale ja som chcel skor vediet preco pri pouziti Direct Push je spotreba vyssia aj ked mi nepride ziadny mail (cca 120k za hodinu).
Zdenek Malinsky (9781)|18.8.2008 10:07
to fakt netusim
mam dat.tarif unlimited alias no limit, syncuju prubezne s exchange a mailu mi chodi tak min 150 denne, takze toto ani neresim. Ale podle me je to nejak podivne. Mas nastaveno stahovat pouze 1 kB? Dle hlavicky a par slov z textu pak usoudis, zda ma smysl stahovat zbytek.
Mashe (622)|19.11.2008 19:47
zdravim,

da se nastavit abych krom push mailu mel soucasnou synchronizaci dvou outloook uctu? jeden pracovni a druhy osobni .. mysleno pouze calendar / kontakty ?

dik