Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A701 - reminders (ukoly)

wuzup (14)|1.7.2008 17:43
Zdravim MIOaky, nestalo se vam nekomu, ze prestalo mio pripominat ukoly ? Uz se mi to stalo jednou cca pres dvema, trema mesicema. Zniceho nic prestal hrat nastaveny zvuk na ukol nastaveny na konkretni datum a cas. Proste nic. Tenkrat jsem to nevydrzel a udelal hardreset. Znovu jsem nainstalil vsechny programy a bylo to ok. Ale dnes zase. Rano urcite upozornovalo, ale pak konec. At nastavim, co nastavim (zvuk, vibrace, zobrazeni na displeji ...) nic neudela, jen na chvili z uspaneho stavu rozsviti a zase zhasne displej. Po odemceni ani neni zadna pripominka, ze bych mel "neco udelat". Pritom prichozi volani normalne zvoni i "missed call" zobrazuje mio jak mam nastaveno (prava ledka blika oranzove atd ...) Dokonce mi nejde ani zjisit stav kreditu pres *104*#. Neudela to nic.

Uvazuju zmenu firmware podle : www.mio-treo.info.

Mate nekdo podobnou zkusenost ?

PS: uz mam mio skoro dva roky a zatim byl tohle prvni "problem", ktery jsem resil ... :o( jinak naprosta spokojenost

PS2: ted nevim, jestli to nahodou nedela SPB Diary ... netusim, nebo to je primo ve VM5 ??
Zdenek Malinsky (9781)|2.7.2008 11:35
Zkus postupně: Check Notification, MemMaid, záloha-HR-obnova, záloha a čistá instalce (nezapomenout manuálně vyexportovat potřebná data).
wuzup (14)|2.7.2008 16:52
Moc diky za tip. Jako prvni jsem nasel ten Check Notification a zaskrtnul jsem i "smazat duplicitni ..." Zafungovalo to spravne, pripominky uz se hlasily jak maji :D Ale uz jsem se nespojil s PC. ActiveSync DEATH. :mad: Takze "HR" a znovu instalnout cele MIO a uz je vse ok. Zkusim ten MemMaid, ctu, ze je cesky a kdyztak ten problem, az se objevi znovu, zkusim vyresit MemMaidem.

diky :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|3.7.2008 04:42
Tak to byl asi problem jeste jinde. Ovsem delat hned HR, kdyz se jednou nepovedlo spojeni AS je ponekud unahlene.