Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: X650 sdílení internetu

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Zdravím,
    při kliknutí na sdíleni internetu mi vše funguje jak má, propojím mda s pc a kliknu na prohlížeč. V pc vše funguje jak má. Zhruba po pěti minutách nemůže prohlížeč v pc zobrazit web stránku. V připojení pc ikona hlásí připojeno, pakety se odesílají,ale pc nepříjímá. Dočetl jsem se, že mé zařízení je docela nestabilní, tak jsem fleshnul rom, úspěšně. No, tel jsem si fleshnutím víc počeštil, ale můj problém s nestabilním připojením přetrvává. Mám ještě HTC Touch a ten využívám jako modem bez jakychkoli problémů. Určitě vím, že v pc problém není. Tak nevím, snad mi někdo poradí za pomoc předem dík Majk
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele Koumes_ce4you
    Registrace
    May 2008

Tady se to řešilo http://www.smartmania.cz/forum/viewtopic.php?t=7427 a dál nevim jak to dopadlo.Mě to nepadá,jednou sem zapoměl po synch odpojit pda a zapnout modem.Sem se pak po cca 1h divil,že stahuju pár kB.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Sdílení internetu pře WiFi
    Od Jira.cybertec v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-12-2007, 22:50
  2. Sdileni internetu ^^
    Od Hyems v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 19-11-2007, 08:03
  3. sdileni internetu bez AS z PC do PDA
    Od vurmik v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq