Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

podsvícení

Marty007_ce4you (3)|30.6.2008 21:42
Ahoj. Mám HTC Kaiser.V nastavení Backlight nám nastaveno -při napájení z baterie po 30sec se má vypnout podsvícení. On se při tom jen zeslabí svit displeje a to je vše. Přišel jsem na to když mám večer baterii na 4%. Nevím,kde je chyba. Můžete mi poradit.
Díky:?: Marty007
Zdenek Malinsky (9781)|30.6.2008 22:48
Může to dělat nějaká aplikace 3. strany nebo cokoli jiného. Můžeš zkusit HR, Kaiser Tweak, jinou ROM....změnit dobu vypnutí podtsvícení nebo vypnutí PDA....

Těžko takto odhadovat. Koukal jsi do diskuzí ke Kaiseru, zda to není nějak specialitka tohoto modelu nebo určité ROMky?
htcjirka (1875)|30.6.2008 23:42
To je uplne normalni u Kaisera.To neni jako u drivejsich PPC kdy displej zhasl uplne,u techto novejsich modelu jen pohasne,musis mit nastaveno tez uspani zarizeni,pak teprve vypne uplne.
Marty007_ce4you (3)|1.7.2008 11:42
Kde najdu nastavení pro uspání. Dělá mi to poslední týden. Předtím bylo vše OK.
chucky1_ce4you (5)|1.7.2008 12:53
Ahoj, mám stejný problém s HTC S710 VOX. Displej pohasne, ale nezhasne úplně. Mám všechno nastavené v menu v režimu spotřeby, ale prostě to ten přístroj neakceptuje. Je možnost udělat Hardreset, ale to příjdu o všechny doinstalované aplikace. TAK CO S TÍM?
8310 (98)|2.7.2008 18:36
Mělo by stačit v registrech v HKEY Current User\ControlPanel\Power vytvořit nový DWORD, který se bude jmenovat "Display" (bez uvozovek) a jeho hodnota bude čas v sekundách za který má displej zhasnout, takže když napíšete 30, tak za 30 vteřin displej zhasne. Už se to řešilo minimálně zde.
Marty007_ce4you (3)|2.7.2008 20:15
Ahoj. Už jsem na to přišel.V -nastavení-systém-backlight-napájení z baterie(zaháčkovat vypnout podsvícení) a dále je dole ještě ,,Nabídka" a v ní -upřesnit a další háček pro vypnutí zařízení v daném čase. Asi mi to rozhodil nějaký program nebo hra. Vše funguje jak má. Marty