Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vysněná ROM

armando (95)|30.6.2008 11:47
Co takhle udělat novou verzi ROM WM6.1 nebo WM6.1PRO s opravenými chybami.
1) zhasínání displeje
2) národní prostření jen Čeština
3) časové pásmo nastavit ihned po instalaci na GMT+1
4) vynechat zbytečnou grafiku, ODEBRAT přebytečné (*BMP,*GIF,*JPG,*PNG)
5) vynechat zbytečné adresáře a duplicitní soubory v adr. Windows (AppButtons, Favorites, FilesToBeDeleted, Fonts, Help, Language, Languages, Programy, Rings, Start menu, *LNG, *MAP)
6) vynechat zbytečné programy, raději udělat adresář s programy k nakopírování na SDkartu
7) prostě udělat PRÁZNOU verzi WM6.1 kvůli úspoře místa v telefonu, jistě by tím byl i rychlejší.

Díky ARMANDO

Tímto prosím, všechny kdo umí udělat ROM aby tento můj návrh zkusili zvážit případně mi dejte info jak mám takovou ROM vytvořit a pokusím se o to sám.
8310 (98)|30.6.2008 12:17
To je dobrý nápad. Pokud bys chtěl si zkusit udělat ROM tak na XDA-Developers máš návod - odkaz.
ja_ma_ce4you (16)|30.6.2008 12:37
ja nechapu, proc porad cpete do tel co nema dotyk ty profesionaly.. :sarcastic:
armando (95)|30.6.2008 12:45
to: ja_ma
ono ani nejde tak o ty profesionály, ale spíše o to, že to rozlišení displeje je ještě jemnější a tím pádem je vše přehlednější, není tedy nezbytné až na malou výjimku užívat dotykový displej (fakecursor) jen u TomTom je to problém.
armando (95)|30.6.2008 13:24
to 8310
tak nato koukám to asi nebude jen tak udělat ROM, zkusím si to prostudovat, ale nevím nevím.
Moje angličtina není nic moc.
8310 (98)|30.6.2008 13:39
Armando: taky to zkoumám...zatím se mi povedlo podle toho návodu tu CZ ROM od Veisena rozbalit a zkusil jsem odebrat HTC Home a pár obrázků a aby už byla v registrech ta hodnota se zhasínáním displeje...a podařilo se mi i udělat už ten soubor s ROMkou nk.nbf ale velikost má stejnou, tak nevím...ještě jsem to do Qteku neflashnul, popravdě řečeno mám celkem strach to tam flashnout aby se něco nepokazilo...s vytvářením ROM nemám žádné zkušenosti.
armando (95)|30.6.2008 13:59
8310: tak to jseš dobrej já tak daleko nedošel, ale kouknu nato.