Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nevyhledaní sítě

wiblingen (6)|30.6.2008 10:03
Dobry den, dostal jsem na zkousku palm Treo 750 bez večka anormalně tam byl windows mobile 6 a nevyhledal site tedy presneji nezaregistroval se do site.Ruční hledaní najde T-mobile, Vodafone. O2 , ale nejde se zaregistrovat do site, porad vyhledava...tak jsem se rozhodnul preinstalovaní na WM5 myslel jsem ze je spatne nahrany WM ale ohuzel to nejde jen jak v 5tak v 6 poradte nemuze byt neco spatne nastavenyho?Diky za odpovedi, treba i navrhy :no:
xxman (4)|5.8.2008 14:31
čau, jestli to nebude "vlastnost" 750-tky :) - mám WM5 a taky se občas nemůže se přihlásit do sítě - řeším to vypnutím a zapnutím telefonu - druhý pokus většinou vyjde :cool:
Zdenek Malinsky (9781)|5.8.2008 21:45
Zkus HR a s čistým PDA, popř.jinou SIM kartu, jiný operátor, jiné místo.... ale asi bych to viděl na reklamaci. Mě nic podobného nedělal a nedělá.
xxman (4)|6.8.2008 08:15
Dělá to i po HR a na místě kde jsem nikdy s žádným mobilem problém neměl. Je to tak 1x z 5-ti přihlášení do sítě a zatím mě to nějak neštve tak to neřeším ... každopádně kartu vyměním - mám ještě prakartu od oskara a už se v jednom obchodě divili - "A ta karta vám normálně funguje?" :D ... ani ten nápis OSKAR už nejde ani přečíst
xxman (4)|19.8.2008 07:04
Mozna to je nejaka shoda nahod, mozna ted nepouzivam nejaky soft ktery zlobil, ale po flashnuti na WM 6.1 je po problemu - po tydnu provozu zadny problem s prihlasenim do site. Navic se mi zda, ze se silne zlepsila stabilita spojeni s PC - driv se to obcas seklo a musel jsem PC, nebo Treo restartovat .. nebo oboje :-)