Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

sehnat Quicklink a Scenario

audis (98)|28.6.2008 21:19
Zdravím, uspěšně jsem flashoval M700 a chybí mi dvě apklikace, ktreré nemuhu sehnat. Google, fora, prostě nemohu ani na zahraničním. Mohl by mi někdo poslat programy Ztquicklink pro ikony na pploše a Scenario pro profily, jako byli v ofic. rom? sháním něco nenáročného na tyto dvě věci.

děkuji moc
audis (98)|28.6.2008 21:37
tak Quicklink mám ze souboru cabs.rar, ktrý jsem stahl v theadu VAŘÍME ROM PRO M700, ale při instalaci píše, že nenainstaloval uspěšně. Mám rom od TB.
audis (98)|4.7.2008 16:41
Scenario už mám:-)

ten program na ikony nemá někdo? V pda ve složce WINDOWS jsme objevil program Quicklink.exe, ale po poklepání se otevře aplikac pro volání, tak nevím co to je. Shnáním ten program na ikony na plochu... :-/
elit (168)|6.7.2008 16:26
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=30159
audis (98)|6.7.2008 22:52
co tam v tom mělo být? ten soubor http://uloz.to/552839/extrom.zip je nedostupný.
Panot (569)|7.7.2008 00:25
audis (98)|7.7.2008 21:44
Panot: dal bys mi to prosím někam jinam? třeba ten rapidshare ULOZ.TO? zkoušel jsem to celý večer a pořád mi to psalo, že se z mé (sdílené) IP staále jinde stahuje.

děkuji
Panot (569)|7.7.2008 22:11
Dal jsem ti QuickLink rovnou sem. Je to ta aplikace kterou hledáš, ikony na Today obrazovce :)
audis (98)|7.7.2008 22:52
skvělé, moc moc děkuji!
audis (98)|7.7.2008 23:03
ještě dotaz: stahl jsem si odněkud ZoomSms a je možné, že od doby (instalovat jsme krátce po sobě) co jsem sehnal i Scenario, tak při příchozí sms zprávě jak se velkými písmeny zobrazí ta sms, tak dole jsou tři tlačítka ODPOVĚDĚT, VOLAT, SMAZAT. a a já mám místo těch názvů tlačítech čtverečky. jako když je špatná nějaká znaková sada. jinak je vše OK. v tom zipu, kde bylo to ZoomSms, tak tam byl ještě jeden soubor s nazvem Scenarios_JP_T.cab. Ten jsem zkusil nainstalovat a je možné, že od té doby to zlobí, protože (snad si dobře vzpomínám) byly čtverečky i jinde. Odinstaloval jsem a instalovat jen Scenarios_WWE_T.cab. Od té doby snad, jsou čtverečky jen v tom velkém náhledu sms. nepřišla mi za tu dobu nějaká sms pro porovnání.

Něco jsem přehlédl? jinak si zapamatuju, na co které tlačítko slouží.

2) dotaz: Uspěšně jsem před časem nainstaloval ROM od TB a protže mám pocit, že jsem si M700 trochu rozm*dal, chtěl jsem znovu udělat čistou instalaci už bez pokusů s programy. Problém je, že ted to tlačítko "update" při flaschování je zašedlé. Odpojit/připojit zařízení nepomohlo. Když jsem tam chtěl dát původní rom od etenu, pda se ptá na Active key. Když zadám to, co mám (snad dobře) ze stránek etenu, píše že neplatné. Co s tím?
Panot (569)|8.7.2008 23:48
Ohledně odstranění čtverečků doporučuji hardreset, zřejmě je někde konflikt v registrech. K flashování nové ROM: Stejnou ROM, respektive ROM se stejným označením, můžeš nahrát z paměťové karty, je zde hodně návodů jak na to. Pokud děláš upgrade na ROM s jiným označením, pak musíš použít flashování přes PC. Na stránkách www.eten-users.eu najdeš můj thread s ROMkama pro X800 a zde jsou ke stažení i podpůrné soubory pro flashování přes XP, nebo Visty. Je tam i návod. Flashuje je soubor s názvem temp.bin (z karty), nebo přejmenovaný na temp.dat (přes PC). Tím vyřešíš druhý problém :).
audis (98)|9.7.2008 19:57
Na ty čtverčky kašlu.

tak jsem hledal něco v tom foru, ale protože neumím plynně anglicky, tak sjem to celé nečetl. Postupuju podle návodu v thedu zde [url=https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=27202/url], tam jsem vložil i popis svého problému ted o radu i s obrázkem. děkuji kdyžtak za radu.
Panot (569)|9.7.2008 20:21
Kdybys dobře četl, pochopil bys, že to tlačítko budeš mít zašedlý i týden. Takže nedopočuji u toho sedět a čekat, až šedé nebude :). K naflashocání jinou ROM musíš požít tento postup a níže přiložené nástroje.

Postup flashování nové ROM z PC :
Postup lze uplatnit pouze ve Windows XP (ne pomocí Visty)!
1) Zkopírujte soubor ROMky přejmenovaný z temp.bin na temp.dat do složky s těmito soubory (euus.exe, USBDLUpdate_Console.exe a upgrade.bat)
2) Připojte PDA přes activesync k vašemu PC
3) Po úspěšném připojení PDA k PC spusťt upgrade.bat
4) Postupujte dále podle instrukcí na PC
5) Po naflashování nové ROM a zobrazení "100%" na displeji, PDA odpojte, vyjměte baterii, vložte zpět (včetně krytu) a pak stiskněte tlačítko Power a spustíte tak hardreset
5) Enjoy


http://rapidshare.com/files/113297349/Upgrade.Language.Or.New.Version.rar
audis (98)|10.7.2008 17:10
tak funguje(tlačitko není zašedlé) i u toho původního průvodce od TB. asi to bylo tím, že jsem *.bat soubor spustil před připojením pda k počítači.

děkuji moc. ty soubory jsme stahl už včera a budu pro jistotu používat je.

Jinak včera jsem se starou rom od TB provedl ten hardreset a čtverečky jako popisky na tlačítkách mám stále. Zřejmě si nerozumí mnou stažené Scenarios s tím mnou staženým Zoomsms. Protože než jsem spustil Scenario, popisky byly OK. Po začnutí používání Scenarios už ne. zajímavé... :-)
audis (98)|10.7.2008 18:00
flash rom fungujeeeeee:-)) funguje rom takova i maková, i puvodní WM6, co jsem vytahl jako samostatný soubor z C:\dokument.......\local setting\temp soubor temp.dat.

paráda!! děkuji děkuji moc!

nemáš po ruce spolehlivé instalačky toho Scenario a zoomsms? něco mám jak jsem psal, ale mám strach, že mám bud vadné nebo že si moc nerozumí s těmi romkami od TB nebo Therion.