Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Neznámé číslo u prozvonění !!!

underbeat (26)|26.6.2008 22:45
Zdravím, před pár dny jsem se stal šťastným uživatelem HP iPaq 614 a zatím velká spokojenost. Vadí mi ale, že když mě někdo krátce prozvoní, tak mi mda nezobrazí v nepřijatých hovorech číslo volajícího, ale jen *neznámé*. Nevíte někdo prosím jak tenhle problím vyřešit? Třeba na to použít nějaký softík? Už mi to dělalo i moje předchozí MDA. Díky za rady. Antonín L.
ob3l1x (86)|27.6.2008 09:10
presne tuto temu som chcel dnes zalozit aj ja :)
na rw6815 mi to robi tiez proste ked mi niekto len velmi kratko prezvoni tak mi zobrazi Private (ak ma dotycna osoba CLIR tak zobrazuje "Soukromne")
da sa to nejako vyriesit ?
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|27.6.2008 09:13
*neznámé* - prozváněč má pravděpodobně na telefonu nastaveno "Vypnuto Odeslání čísla", nebo některé podniky mají telefoní ústředny takto nastavené, aby se číslo neodesílalo.

Jediná pomoc je kontaktovat operátora.
underbeat (26)|27.6.2008 14:34
No to je taky možné, ale já si spíš myslím že je to tím, že WM nedokáže za tak krátkou dobu prozvonění rozpoznat číslo z kontaktů a proto zobrazí *neznámé* číslo. Mám ale pocit že jsem někde četl že pro to existuje nějaký soft, který tuto chybu opraví. Nevíte někdo jak na to? Díky....
ob3l1x (86)|27.6.2008 14:46
[QUOTE="Jiří Pospíšil"]*neznámé* - prozváněč má pravděpodobně na telefonu nastaveno "Vypnuto Odeslání čísla", nebo některé podniky mají telefoní ústředny takto nastavené, aby se číslo neodesílalo.

Jediná pomoc je kontaktovat operátora.[/QUOTE]toto je podla mna hlupost ... uz len z toho dovodu ze ked mi dana osoba prezvoni trosku dlhsie cislo sa mi uz zobrazi ... je to len tym ze WM pravdepodobne nedokaze zachytit cislo ako uz napisal kolega ...
ale snad na to existuje nejaky soft ...
TheMelin (1642)|27.6.2008 21:40
Já bych to viděl, že to číslo má skryté. Na PDA se ti číslo objeví hned, maximálně mu může chvilku trvat, než se k číslu přiřadí jméno z kontaktů. Ale tohle se mi ještě nestalo, možná se to děje na starších strojích.
ob3l1x (86)|27.6.2008 22:40
to cislo nemoze byt skryte ... ked mi vola niekto kto ma skryte cislo tak pise Soukromne
ak ma niekto len kratucko prezvoni tak pise Private
tym ze je to stary stroj sa mi to zda nepravdepodobne kedze HP Ipaq rw6815 podla mna nie je tak stary stroj ...
ko@l@ (135)|27.6.2008 23:46
tenhle bug u 614c (a mozna i dalsich) HP se resi i na jinych forech, zrejme do nove ROMky s tim nic neudelame, stejne jako s 1-2sekundovou prodlevou pri prijeti hovoru a zvukem ve sluchatku
Zdenek Malinsky (9781)|29.6.2008 11:59
Zhruba je to tak, jak píše Jiří Pospíšil (skrytá identita nebo ústředny některých podniků). A taky to může být i bug na straně MS (ale stávalo se i to i u některých mobilů), ale v USA a asi jinde neznají český a nechvalně známý fenomén zvaný prozvánění.

Nevím, zda tazatelovi toto vadí proto, že:
1. neví, kterému prozvaněči má zavolat - pak, pokud je to nutné a něco chce, tento prozvoní znovu a snad i déle nebo zavolá sám
2. chce si prudiče-prozvaněče uložit do black listu
underbeat (26)|29.6.2008 19:59
Já vím na určitě že to s tou skrytou identitou není a už vůbec ne tím že máme starý stroje, protože mám HP iPaq 614 a ten je na trhu teprve chvilku. Asi měsíc zpátky jsem měl E-Ten M800 a ten to s tím neznámým číslem dělal taky, takže je to určitě chyba WM. Prostě když někdo prozvoní jen na 2 sec např. tak to ukáže neznámé, protže MDA nestihne vyhledat kontakt a proto přiřadí do seznamu neznámé číslo.... Ale fakt jsem někde četl že to jde nějakým prográmkem odstranit, jen by mě zajímalo jakým :sarcastic:
chuuva22 (26)|30.6.2008 11:12
Zdarec lidi;) Mě moje rw6815 dělá úplně toto samé..Když mě někdo opravdu krátce prozvoní(né že by v tom někteří nebyli fakt přeborníci),tak se přístroj hecne a neukáže mě to číslo..enom prostě neznámé číslo a to je jak kdyby mě nikdo neprozvonil,upe bez významu! Chtělo by to schrastit někde řešení:sarcastic: