Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prosím o radu

Pege1012_ce4you (0)|26.6.2008 12:56
Zdavím a prosím o zodpovězení následujícího dotazu.Dnes mi z T. mobilu přijde MDA Vario III. Tento používá mikro sd karty. Pokud si dokoupím Tom Tom, tak ten je údajně pouze na kartách mini SD. Jak tedy navigaci dostanu na kartu mikro? Ptal jsem se na toto i v nejmenované prodejně v OV a nikdo mi nedovedl odpovědět.
Díky za radu, jak tohle provést, jo a ještě, mohu si zatím stáhnout alespoň tu jednu mapu města, jak to t mobile nabízí?
Ahoj a dík Pege1012
Zdenek Malinsky (9781)|26.6.2008 14:53
Neprestavam zasnout nad originalitou nazvu temetu. To jsi vymyslel sam nebo ti nekdo radil?
Pege1012_ce4you (0)|27.6.2008 07:44
Ano sám, pokud jsem tím nějak porušil vaše pravidla nebo dobré zyky tohoto fora, prosím za prominutí a můj příspěvek můžeš smazat. Jak není těžké vidět, jsem zde totiž nový a tak tyto věci zatím neznám. Takže jsem možná ten název zadal tak, že to negativně působí na zkušené harcovníky tohoto fora. Takže ještě jednou sorry za můj naivní příspěvek.
ipf (2136)|27.6.2008 08:46
[QUOTE="Pege1012"]..Jak není těžké vidět, jsem zde totiž nový a tak tyto věci zatím neznám. ...[/QUOTE]
Ty ses totiž, kolego, vůbec neobtěžoval přečíst praovdla pro diskutující, jinak by ses dočetl mimo jiné toto:
"...Výstižný titulek (nadpis). Diskuzí je spousta a správný titulek často rozhoduje o tom, jestli se případný rádce na váš problém vůbec podívá. Máte-li problém s Wifi, nazvěte ho "Problém s WiFi u iPAQ hx4700, ROM 1.10 - chyba 1188" a ne jen prostě "WiFi". Diskuze s nadpisem "pomoc" nebo "???" budou mazány..."
Jinak co se týká tvého dotazu - neměl by být problém překopírovat obsah SD karty na mikroSD a pokud se týče stažení města, musíš počkat až to dorazí cihla, protože ke stažení budeš potřebovat registrační kód (jinak by si mohl stahovat libovolně kdo chce co che a kdo by pak za TomToma platil?
Pege1012_ce4you (0)|27.6.2008 11:34
Děkuji moc za vysvětlení a ještě jednou se všem omlouvám.