Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velká recenze zařízení Dell Axim X5

Pavel Koza (4761)|8.6.2004 08:31
V ideálním případě je nejlepší publikovat recenzi o výrobnu současně s jeho uvedením do prodeje. Čtenáři jsou lačni informací a odměnou za námahu je autorovi vysoké číslo zobrazení právě jeho výtvoru. Někdy to však nevyjde, což je právě tento případ. První Dell Axim X5 spatřil světlo světa ještě v době Pocket PC 2002, a mě se jej podařilo zaskat až nyní. Protože jej však Dell nabízí i v současné době, pouze s aktualizovaným operačním systémem, zas takový off-topic to není.



Přečtěte si celou recenzi.
Jawet (9)|8.6.2004 10:56
Jako majitel Axima X5 Performance mě článek hned zaujal a je napsán fakt moc dobře. Z těch benchmarků samozřejmě moc nadšený nejsem, X5 nepatří mezi nejlepší pockety, ale budu se s tím muset holt smířit. :)) Ještě pár postřehů: Pouzdro jsem dostal asi trochu lepší, než je na obrázku v recenci. To moje je kožené (ne pogumované) a má i klip na opasek. Ale je pravda, že si asi koupím nějaké jiné, co mě bude více vyhovovat. Verzi ROM mám už od počátku A05, a to mám Axima už přes 3 měsíce, tak mi přijde divné, že u testovaného byla verze A04. Co se týče Joypadu, ten je dost hrozný a nepřesný. Ale vzhledem k tomu, že většinou používám stylus a Joypad jsem použil jen na Tomb Raidera, tak mi to ani tak nevadí. :cool:
Pavel Koza (4761)|8.6.2004 11:34
Dik:) Ja osobne o dost radsi chvalim nez hanim, ale predevsim se snazim byt objektivni. Co se recenze tyka, tak jsem castecne pouzil material napsany uz pred par mesici, kdy jsem mel Della poprve, bohuzel bez moznosti upgrade na spravnou verzi. A prisla mi skoda to mazat. Takze proto ta stara ROM.

Jinak rad privitam i dalsi postrehy, z toho, cos zatim napsal, mam "radost", ze ma kritika je podlozena.
mchorvat (32)|16.6.2004 09:48
ja viem, ze sa neda napisat v recenzii vsetko, ale autor pravdepodobne prehliadol par zaujimavych komercnych programov v plnej verzii na cd dodavanom k aximu x5 (specialne verzie pre Dell - takze su pre uzivatela Axima vlastne zadarmo):

je to podla mna (vyskusal som ich uz pozehnane) najlepsi prezerac obrazkov:
resco picture viewer (dodavany tusim vo verzii 4)

a este pre niekoho tiez zaujimava vec:
IA Presenter - urceny na prehliadanie/konverziu/premietanie na LCD prezentacii vo formate MS PowerPoint

...
ten joypad fakt nie je vyhra, ale zit sa s tym da. mna najviac pri kupe uputala vydrz (v tej dobe ziadne ine pocketpc taku vydrz nemalo) - pri neintenzivnom vyuzivani ho mam zapnuty aj 10 hodin... a este tie 2 sloty, super vec na doplnky

Pavel Koza (4761)|16.6.2004 10:15
[QUOTE="mchorvat"]ja viem, ze sa neda napisat v recenzii vsetko, ale autor pravdepodobne prehliadol par zaujimavych komercnych programov v plnej verzii na cd dodavanom k aximu x5 (specialne verzie pre Dell - takze su pre uzivatela Axima vlastne zadarmo):[/QUOTE]

No to je ale chyba:oops: Pokud se tak skutecne stalo, omlouvam se. Nicmene se musim zeptat - jsou ty instalacni soubory primo na CD?
mchorvat (32)|17.6.2004 08:47
ano su na cd dodavanom k aximu. :) teda aspon na tom mojom. :) axim x5 advanced (english os) kupeny 6/2003 v nemecku.