Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-ten X600 a GPS & geocaching

-mick- (4)|24.6.2008 16:53
Prohlížeč GPS dodaný standardně s X600 jede v pohodě. Tom Tom 6 jede taky bez problému. Snažil jsem se nainstalovat postupně několik GPS aplikací pro geocaching - konkrétně Noni GPS Plot, GPS Dash, Richesse, Turbo GPS - všechny se stejným výsledkem. Nekomunikují s GPS. Podaří se mi nastavit tak, že si při spuštění GPS zapnou (bliká bílá ledka), ale žádný data netečou - souřadnice i hodiny jsou pořád nulové. Provozujete někdo některou z uvedených aplikací na X600, nebo nějakou jinou použitelnou? A jak to máte nastavený, aby to jelo? Nutí se mi ještě myšlenka, že klíč k řešení vede přes funkčnost (nefunkčnost :-))) SMS s polohou (Location SMS). Tahle věc mi totiž taky nejede, ačkoliv dodána přímo se zařízením. Aplikace se spustí, ale v místě GPS souřadnic je stále "hledání...". Dík za každou radu. MICK
greedyyy (104)|24.6.2008 20:25
na geocaching geoscout.
s problemom ti neporadim, ale nemas len zle nakonfigurovane porty.
este ti poradim gpsgate, a vetky aplikacie smerovat na jeho virtualny port.
aspon tak pouzivam ja, gps gate zaroven loguje mnae filtrovane kazdych sekund takz emam vzdy log toho kade som behal bez nutnosti externej aplikacie
-mick- (4)|8.10.2008 10:35
Díky za radu. Geoscout je perfektní a jako jediný šlapal a šlape. Nakonec se později po hard resetu ukázalo, že byly nevhodně nastavený porty, ale Geoscoutovi to i tak nevadilo. Měl bych ěště dotaz, předpokládám, že jseš na Geoscout dobrej :-) Jak se tam dá zadat hledaná souřadnice ručně? Třeba po výpočtu multicashe. Umím jen načíst loc. a zatím jsem nenašel jiný způsob, než editaci loc. souboru. To mě nepřijde zrovna rozumný.