Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Profily - Pocket Zen Phone

Wuffi (1599)|7.6.2004 20:28
Myslim si ze tento skvely plugin do Today si zaslouzi vlastni tema... :D
Wuffi (1599)|7.6.2004 20:29
Tak a dobra zprava pro vsechny - je nova verze Pocket ZenPhone - verze 4.0.

A umi nasledujici:

- skutecne zapina/vypina radiovou cast
- umi zapnout/vypnout BT sluchatko
- diva se po .WMA zvonenich ve slozce /Windows/Rings
- ma policko pro zadani PINu - kvuli zapnuti/vypnuti radiove casti
- lepsi zabezpeceni

:!: Podle autora mohou nastat potize s ROM 1.72 - ZALOHOVAT:!:

Stahujte ZDE

Osobne uz mam stazeno a letim zkouset :D
Wuffi (1599)|7.6.2004 20:36
A TADY najdete sady ikonek profilu misto tech standardnich :D
MarekS_ce4you (25)|8.6.2004 00:58
Jak již psal Wuffi, to zálohování nepodceňovat!!! Verze 4 je už čtvrtou, kterou používám, je dost slušná a nedovedu si bez ní svého miláčka už ani představit. Zejména časové přepínání profilů je super.... Po přechodu z verze 3.6.2 na 4.0 jsem si nastavoval vše podle představ a .... HARDRESET! Tak bacha :-) Nakonec jsem to ale nevzdal, po nové instalaci MDA jede ZenPhone na jedničku.
MarekS_ce4you (25)|8.6.2004 01:22
A když už jme u těch profilů, ještě jeden tip pro vás: Cell Profiler, který přepíná profily v závisloti na místě, kde se zrovna nacházíte, a mnohem více... :cool:
null (0)|8.6.2004 02:30
[QUOTE="MarekS"]A když už jme u těch profilů, ještě jeden tip pro vás: Cell Profiler, který přepíná profily v závisloti na místě, kde se zrovna nacházíte, a mnohem více... :cool: [/QUOTE]
zajimava zalezitost mas to otestovane ????:cool:
MarekS_ce4you (25)|8.6.2004 10:39
Měl jsem Cell Profiler nainstalován asi jeden týden, po stránce funkčnosti a spolehlivosti OK. Můj problém ale byl, že to mám z domu do práce asi 300 metrů, takže jsem byl stále pod jednou buňkou a nemohl se tudíž rozlišit profil na doma a v práci :( . Jinak se tento SW rozlišuje na verzi Basic a Pro. První je zdarma, můžou se ale nastavit tuším pouze dva různé profily. Verze Pro je bez omezení.
Wuffi (1599)|16.6.2004 22:43
Mimochodem pro odvazlivce je ke stazeni BETA nove verze 4.1.2... Zitra otestuji ale jinak znovu zduraznuji ze je to BETA - na vlastni nebezpeci:!:
romix (134)|16.6.2004 22:54
ja ji mam a je v pohode bez problemu;) dokonce obsahuje export nastaveni jednotlivych modu
Gvaks (114)|2.7.2004 08:42
mám dotázek na problém:
nainstaloval jsem si PocketZenPhone v. 4 dá se říci že fungoval bez problémků, jen při soft resetu jsem jej musel vždycky aktivovat v Start>Nastavení>dnes
teď jsem si nainstaloval PocketZenPhone (Version 4.5.1)
to že se startuje i po soft resetu je fajn, ale nemůžu se dostat do nastavení, jen to problikne a pak hned zase zmizí, máte někdo podobné zkušenosti popř. radu díííííky :?
PACI (4)|13.7.2004 11:32
Měl jsem podobný problém. Po tvrdém resetu PocketZenPhone nechtěl být viděn. Pomohlo až v registrech smazat jakýkoli odkaz a znova instalace. Teď to běhá OK.
Gvaks (114)|13.7.2004 11:37
[QUOTE="PACI"]Měl jsem podobný problém. Po tvrdém resetu PocketZenPhone nechtěl být viděn. Pomohlo až v registrech smazat jakýkoli odkaz a znova instalace. Teď to běhá OK.[/QUOTE]

Pomocí čeho jsi mazal v registrech?
PACI (4)|13.7.2004 13:05
Pomocí PHM Registry Editoru, ten má i vyhledávání. Najdeš ho i tady:
https://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=1
Gvaks (114)|13.7.2004 14:20
[QUOTE="PACI"]Pomocí PHM Registry Editoru, ten má i vyhledávání. Najdeš ho i tady:
https://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=1[/QUOTE]

Díky testnu mám nainstalovaný Registry Editor od eXedena, ale ten když zadám vyhledávat spadne.
Gvaks (114)|14.7.2004 17:26
Takže jsem to testl a smazal a pořád mi nejde nastavení, ZenPhone mi normálně naskočí, ale nepodaří se mi rozjet nastavení když tapnu na oblast nastavení tak to na okamžik problikne, ale hned to zase zmizne:$: :(
danieldavid (118)|16.7.2004 07:52
Zdravím profilisty...
Zkoušel jste někdo soft PHONE PROFILES v.7x od www.jgui.net ??
umí až 5 profilů s širokou škálou všelijakých nastavení (jen neumí úplně vypnout telefon což mě mrzí),umí automatisky odpovídat na SMS,umí volajícímu kontaktu přiřadit fotku...
Celkem se mi líbí,mám sice MDA1 ale na MDA II určitě bude šlapat taky,líbil se mi hlavně že umí spolehlivě fotky a má spoustu šikovných vychitávek...
David
Gvaks (114)|16.7.2004 11:48
[QUOTE="danieldavid"]Zdravím profilisty...
Zkoušel jste někdo soft PHONE PROFILES v.7x od www.jgui.net ??
umí až 5 profilů ....
David[/QUOTE]

a stojí $29.99 :? a nenašel jsem v info o možnosti vypínání bluetooth při přehození profilu
Gvaks (114)|16.7.2004 11:55
Přátelé nemáte někdo instalaci BETA verze 4.1.2 na netu už ke stažení není :(
danieldavid (118)|16.7.2004 13:16
[QUOTE="Gvaks"]
a stojí $29.99 :? a nenašel jsem v info o možnosti vypínání bluetooth při přehození profilu[/QUOTE]

Jo tam vypínání BT to asi určitě nemá...já mánm MDA1 takže to mě ani nenapadlo...Já jsem jen chtěl zda s tím programem má někdo zkušenosti...
Jinak registrační problém je léčitelný...:))

David
danieldavid (118)|22.7.2004 08:51
Zdravím...
Tak zkouším Pocket Zen Phone v 4.5 a funguje super...
jen mám jeden problém...
Nevypíná se mi automaticky MDA po nastaveném čase v Power managmentu...Nastavím vypnout při nečinnosti třeba po 3 minutách a pokud mám zapnuté PocketZen Phone tak se to nevypne,pokud profily deaktivuju tak se to vypíná správně.
Vypínám si profilama automaticky na noc telefoní část abych šetřil baterku-to funguje supr,pak se to v 5.30 samo zase zapne,ale zapne se i display MDA a ten už nezhasne takže to pak třeba hodinu svítí (dokud si toho nevšimnu) a ušetřená energie je v čudu.
Mám MDA1 ROM 4.01.00

Nevíte někdo co s tím??
David
Butch_ce4you (73)|22.7.2004 11:00
[QUOTE="Wuffi"]Tak a dobra zprava pro vsechny - je nova verze Pocket ZenPhone - verze 4.0.

A umi nasledujici:

Stahujte ZDE

Osobne uz mam stazeno a letim zkouset :D [/QUOTE]

Not Found
The requested URL /TodayPlugIn/WM2003/PocketZenPhone4.arm.CAB was not found on this server.


--------------------------------------------------------------------------------

Apache1.3.29 - ProXad [Jun 9 2004 15:20:10] Server at zendrui.free.fr Port 80

Nemáte někdo funkční link ?
Gvaks (114)|22.7.2004 15:01
Butch_ce4you (73)|23.7.2004 08:38
[QUOTE="Gvaks"]zde[/QUOTE]

Díky a hned dotaz :D
Používám verzi 3.6 a funguje jakž takž spolehlivě.Jediná chyba je ,že po resetu automaticky nenaběhne ,ale musím vlézt do nastavení dnes,potvrdit OK a pak se teprve objeví na today . Po instalaci poslední verze (odkaz v předchozím příspěvku) se nedostanu do nastavení .
Vím ,že obě záležitosti už tu byly předhozeny ,ale nenašel jsem žádné řešení.Reinstalace a registr už mám dle předchozích příspěvků za sebou. Poradíte někdo?

MDA II T-Mobile
ROM 1.52.00.WWE
rádio 1.06.01
protokol 1337.16
Gvaks (114)|23.7.2004 18:24
[QUOTE="Butch"][QUOTE="Gvaks"]zde[/QUOTE][/QUOTE]

Díky a hned dotaz :D
Používám verzi 3.6 a funguje jakž takž spolehlivě.Jediná chyba je ,že po resetu automaticky nenaběhne ,ale musím vlézt do nastavení dnes,potvrdit OK a pak se teprve objeví na today . Po instalaci poslední verze (odkaz v předchozím příspěvku) se nedostanu do nastavení .
Vím ,že obě záležitosti už tu byly předhozeny ,ale nenašel jsem žádné řešení.Reinstalace a registr už mám dle předchozích příspěvků za sebou. Poradíte někdo?

Stejný problém už jsem tady prezentoval, proto sháním > BETA verze 4.1.2

jestli má někdo staženou instalačku prosím ozvěte se :( :? :(
Vystavěl (43)|23.7.2004 19:40
[QUOTE="Gvaks"][QUOTE="Butch"][QUOTE="Gvaks"]zde[/QUOTE][/QUOTE]

Díky a hned dotaz :D
Používám verzi 3.6 a funguje jakž takž spolehlivě.Jediná chyba je ,že po resetu automaticky nenaběhne ,ale musím vlézt do nastavení dnes,potvrdit OK a pak se teprve objeví na today . Po instalaci poslední verze (odkaz v předchozím příspěvku) se nedostanu do nastavení .
Vím ,že obě záležitosti už tu byly předhozeny ,ale nenašel jsem žádné řešení.Reinstalace a registr už mám dle předchozích příspěvků za sebou. Poradíte někdo?

Stejný problém už jsem tady prezentoval, proto sháním > BETA verze 4.1.2

jestli má někdo staženou instalačku prosím ozvěte se :( :? :( [/QUOTE]

Mám úplně stejný problém. Také jsem zkoušel různé úpravy a mazání v registrech, ale marně. Nevím si s tím rady - mám podezření, jestli nedochází k nějaké softwarové kolizi s ostatními programy - jinak nevím. Připojuji se k výše napsané žádosti o pomoc s vyřešením tohoto problému. Díky O.V.
Miloš Strouhal (3997)|24.7.2004 11:22
..používám verzi 4.5 a jsem naprosto spokojen. Jen podotýkám,nastavování se neprovádí přes nastavení/dnes/položky/phone zen,ale přímo přes obrazovku dnes. Vedle sady ikonek je takové bílé kolečko,na něj když kliknete,objeví se vám menu pro nastavování tohoto skvělého prográmku...;)
Už jsem se setkal s tím,že se mne někdo po icq ptal,jak se dostane do nastavení phone zenu.. Toho bílého bodu vpravo vedle sady ikonek si vůbec nevšiml! Nemůže to být i váš případ?..;)
Vystavěl (43)|24.7.2004 11:37
[QUOTE="xp"]..používám verzi 4.5 a jsem naprosto spokojen. Jen podotýkám,nastavování se neprovádí přes nastavení/dnes/položky/phone zen,ale přímo přes obrazovku dnes. Vedle sady ikonek je takové bílé kolečko,na něj když kliknete,objeví se vám menu pro nastavování tohoto skvělého prográmku...;)
Už jsem se setkal s tím,že se mne někdo po icq ptal,jak se dostane do nastavení phone zenu.. Toho bílého bodu vpravo vedle sady ikonek si vůbec nevšiml! Nemůže to být i váš případ?..;) [/QUOTE]

Můj případ tohle není. Po nainstalování ver.4.5.1 se mi dokonce tebou zmiňované kolečko nezobrazuje, nicméně po kliknití do místa tohoto kolečka se na okamžik zobrazí částečné okno nastavení a ihned zase zmzí. To je vše co lze z toho vymačkat... Zkoušel jsem cokoliv, ale prozatím marně... Pokud někdo máte verzi 4.5 můžete ji prosím poskytnout Uvidím, jestli by náhodou nefungovala... Díky O.V.:? :? :?
Miloš Strouhal (3997)|24.7.2004 11:39
..ps: ta verze 4.1.2 je známá tím,že u přeflešovaných MDÁček způsobuje občas hard reset. Také jsem měl tu čest.:mad:
Teď jsem s tou 4.5 dokonale spokojen,vše chodí jak má.. Navíc mam Phone Zen Phone umístěn už přímo natrvalo v ExtROM,takže jej již nikdy po hard resetu nemusím znovu instalovat.:yes:
Až budu u PC,mohu vám sem tu verzi 4.5 dát ke ztažení...spolu se sadou ikonek jež jsem si vytvořil z nějakých ikon umístěných na xda-developers. S těma novýma ikonama to vypadá pak na today screen naprosto luxusně!:D
Vystavěl (43)|24.7.2004 11:42
[QUOTE="xp"]..ps: ta verze 4.1.2 je známá tím,že u přeflešovaných MDÁček způsobuje občas hard reset. Také jsem měl tu čest.:mad:
Teď jsem s tou 4.5 dokonale spokojen,vše chodí jak má.. Navíc mam Phone Zen Phone umístěn už přímo natrvalo v ExtROM,takže jej již nikdy po hard resetu nemusím znovu instalovat.:yes:
Až budu u PC,mohu vám sem tu verzi 4.5 dát ke ztažení...spolu se sadou ikonek jež jsem si vytvořil z nějakých ikon umístěných na xda-developers. S těma novýma ikonama to vypadá pak na today screen naprosto luxusně!:D [/QUOTE]
Díky moc... Dám vědět, ješstli to bude fungovat...:)) :))
Miloš Strouhal (3997)|24.7.2004 12:01
Napiš mi sem svuj mejl,nebo se ozvi soukromou zprávou,nebo na icq a já ti to pošlu hned,jelikož k PC se dostanu až v pondělí..
Vystavěl (43)|24.7.2004 12:48
[QUOTE="xp"]Napiš mi sem svuj mejl,nebo se ozvi soukromou zprávou,nebo na icq a já ti to pošlu hned,jelikož k PC se dostanu až v pondělí..[/QUOTE]

Díky za e-mail, ale bohužel... Poslal jsi mi verzi 4.5.1, u které nemám funkční možnost nastavení. Doufal jsem, že pošleš verzi 4.5 (bez dalčích číslic). Koukal jsem na http://zendrui.free.fr/revisions.html, kde jsem zjistil jenom nepatrné rozdíly ve výše zmiňovaných verzích, takže by ani verze 4.5 zřejmě nepomohla. Přesto díky moc. Přesto dálke poprosím o jakoukoliv verzi novější než je 3.6.2 - pokud ji někdo máte, prosím dejte vědět..:disgusted:
Butch_ce4you (73)|24.7.2004 15:01
[QUOTE="Vystavěl"][QUOTE="xp"]..používám verzi 4.5 a jsem naprosto spokojen. Jen podotýkám,nastavování se neprovádí přes nastavení/dnes/položky/phone zen,ale přímo přes obrazovku dnes. Vedle sady ikonek je takové bílé kolečko,na něj když kliknete,objeví se vám menu pro nastavování tohoto skvělého prográmku...;) atd...[/QUOTE]

Můj případ tohle není. Po nainstalování ver.4.5.1 se mi dokonce tebou zmiňované kolečko nezobrazuje, nicméně po kliknití do místa tohoto kolečka se na okamžik zobrazí částečné okno nastavení a ihned zase zmzí. To je vše co lze z toho vymačkat... Zkoušel jsem cokoliv, ale prozatím marně... Pokud někdo máte verzi 4.5 můžete ji prosím poskytnout Uvidím, jestli by náhodou nefungovala... Díky O.V.:? :? :? [/QUOTE]

Mám přesně stejné příznaky jako O.V.,jenom problikne a nic :-(((
Miloš Strouhal (3997)|24.7.2004 17:06
..to je divné,protože kliknu-li na to bílé kolečko,objeví se mi menu pro nastavení a v jeho dolní části na mne čučí nápis verze 4.5
..koukám na vaše podpisy,Butch má ještě původní origoš T-mobile Rom,ExtRom i Rádio..máte to tak oba?
..ja jsem už snad 30krát přeflešovával na všechny možné verze,a za tu dobu co mam Zen Phone,vždy mi to běhalo korektně a bez komplikací..pokud nepočítám ty hard resety...
Butch_ce4you (73)|24.7.2004 19:31
[QUOTE="xp"]..to je divné,protože kliknu-li na to bílé kolečko,objeví se mi menu pro nastavení a v jeho dolní části na mne čučí nápis verze 4.5
[/QUOTE]
No a přesně tam končím...to menu jen blikne a vidím zase Today..

B.
Vystavěl (43)|24.7.2004 19:42
[QUOTE="xp"]..to je divné,protože kliknu-li na to bílé kolečko,objeví se mi menu pro nastavení a v jeho dolní části na mne čučí nápis verze 4.5
..koukám na vaše podpisy,Butch má ještě původní origoš T-mobile Rom,ExtRom i Rádio..máte to tak oba?
..ja jsem už snad 30krát přeflešovával na všechny možné verze,a za tu dobu co mam Zen Phone,vždy mi to běhalo korektně a bez komplikací..pokud nepočítám ty hard resety...[/QUOTE]
Mám kompletně originální T-mobile Rom,ExtRom i Rádio - taky tomu vůbec nerozumím. Je to nějaké začarované... Mám pocit, že nějak nefunguje korektně odkaz na .dll soubor, který se z nějaké záhadné příčiny zakousne na půl cesty... Opravdu nevím - to bílé kolečko se mi navíc vůbec nezobrazuje - zvláštní...
Vystavěl (43)|24.7.2004 19:45
[QUOTE="Butch"][QUOTE="xp"]..to je divné,protože kliknu-li na to bílé kolečko,objeví se mi menu pro nastavení a v jeho dolní části na mne čučí nápis verze 4.5
[/QUOTE]
No a přesně tam končím...to menu jen blikne a vidím zase Today..

B.[/QUOTE]

Napadlo mě Butchi, jestli by jsi mi mohl napsat seznam dodatečně nainstalovaných programů pro porovnání - třeba se jedná opravdu o softwarovou kolizi, kterou bychom mohli postupným odinstalováním shodně nainstalovaných programů odhalit. Co ty na to?
Miloš Strouhal (3997)|24.7.2004 19:57
..navrhuji zkusit vypnout všechny položky na today screen,když to nepomůže,tak hard reset a jako první nainstalovat Zen Phone..
..mam podezření,jestli se to neruší s GPRS Monitorem...třeba
Butch_ce4you (73)|24.7.2004 20:05
tak jo,ale nechtělo se mi ;) ,primárně totiž jedu z mda,takže ťuky ťuk :)
Resco explorer 2003
Pocket Zen phone
PHM Registry editor
Codeking My shopping list
HP mobile printing system
Funny snake TKCreater
Tillanosoft pocket tweak
ezyUnzip
PC Counselor CT cursors .NET
Weis soft Fast Cleanup
MS VB runtimes for PPC
Shane Church weather info
MS NET Compact framework
BinaryFish BF mines
Ramon de Klein Tetris
Pocket Bricks
Avantgarde digital backgamon
Puzle of pipes
MS remote display control
Illium software eWalett
Paragon software slovo ed
NCH swift sound pocket dictate
GB Soft tweak
Wisbar Advance
Sunnysoft sunnydays
Gregsoft Taskplus
ICQ for pocket pc
Paragon software LEng

tak tohle mám v seznamu,nevím co je tam defaultně.
Butch_ce4you (73)|25.7.2004 10:16
Už me to přestalo bavit :D
Sehnal jsem verzi 4.1.2 což mi stačí a funguje v pohodě ;)
Vystavěl (43)|25.7.2004 11:33
[QUOTE="Butch"]Už me to přestalo bavit :D
Sehnal jsem verzi 4.1.2 což mi stačí a funguje v pohodě ;) [/QUOTE]

Promiň, že jsem se rychle neozval, ale hraju si stím od včerejška... Kompletně přeinstalovávám po hard resetu a přišel jsem na to, že verze 4.5.1 je funkční do okamžiku, než nainstaluji PocketNDays od Exdena. Potom dojde k nějaké kolizi a začíná se to chovat problémově (nejde spustit nastavení). Abych to nemusel celé přeinstalovávat, potom musím ...NDays vymazat, odstranit veškeré záznamy z registrů a přeinstalovat znovu profily - ještě že tam jsou exporty a importy nastavení - to je super !!! Pak se opět rozběhne a funguje spolehlivě...
Jestli můžu poprosit, pošli mi na plus.ov@seznam.cz verzi 4.1.2. Pokud to bude funkční spolu s ...NDays bylo by to super :D :D Díky O.V.
Butch_ce4you (73)|25.7.2004 13:06
[QUOTE="Vystavěl"]
Jestli můžu poprosit, pošli mi na plus.ov@seznam.cz verzi 4.1.2. Pokud to bude funkční spolu s ...NDays bylo by to super :D :D Díky O.V.[/QUOTE]

že by překlep ? Zkusím to připojit sem,snad to není proti pravidlům.

Zpráva nedošla některým zamýšleným příjemcům.

Předmět: ZenPhone
Odesláno: 25.7.2004 13:02

Tito příjemci nebyli zastiženi:

'plus.ov@seznam.cz' dne 25.7.2004 13:02
550 5.7.1 Unable to relay for plus.ov@seznam.cz
Gvaks (114)|25.7.2004 21:20
[QUOTE="Vystavěl"][QUOTE="Butch"]Už me to přestalo bavit :D
Sehnal jsem verzi 4.1.2 což mi stačí a funguje v pohodě ;) [/QUOTE]

Promiň, že jsem se rychle neozval, ale hraju si stím od včerejška... Kompletně přeinstalovávám po hard resetu a přišel jsem na to, že verze 4.5.1 je funkční do okamžiku, než nainstaluji PocketNDays od Exdena. Potom dojde k nějaké kolizi a začíná se to chovat problémově (nejde spustit nastavení). Abych to nemusel celé přeinstalovávat, potom musím ...NDays vymazat, odstranit veškeré záznamy z registrů a přeinstalovat znovu profily - ještě že tam jsou exporty a importy nastavení - to je super !!! Pak se opět rozběhne a funguje spolehlivě...
Jestli můžu poprosit, pošli mi na plus.ov@seznam.cz verzi 4.1.2. Pokud to bude funkční spolu s ...NDays bylo by to super :D :D Díky O.V.[/QUOTE]

tak tohle mne nenapadlo, zítra to hned testnu NDays používám taky, každopádně díky za hraní, já bohužel tolik času nemám abych se s tím hrál a znova všechno instaloval. :yes:
Butch_ce4you (73)|25.7.2004 21:31
[QUOTE="Gvaks"]
tak tohle mne nenapadlo, zítra to hned testnu NDays používám taky, každopádně díky za hraní, já bohužel tolik času nemám abych se s tím hrál a znova všechno instaloval. :yes: [/QUOTE]

Moje mda má ode mě klid jenom když spím :D
Jedu na něm maily,icq,messengera a kompletní pracovní agendu :D
Kompíky používám víceméně na zálohování.

Tohle není offtopic že ne ?:cool:
Butch_ce4you (73)|28.7.2004 15:37
Nový poznatek - dneska ráno jsem hodil na MDA omylem HR :?
Skutečně tam asi vadila něaká aplikace,protože sem nabootoval,nechal nainstalovat všechny aplikace mimo LEngu,pak nainstaloval novou verzi od Moravie,poté ZenPhone 4.5.1 a fachá to naprosto v pohodě bez jediné chyby. I toprobliknutí setupu co mi Zen dělal předtím už se neobjevuje a jede to korektně.
Vystavěl (43)|28.7.2004 18:11
[QUOTE="Butch"]Nový poznatek - dneska ráno jsem hodil na MDA omylem HR :?
Skutečně tam asi vadila něaká aplikace,protože sem nabootoval,nechal nainstalovat všechny aplikace mimo LEngu,pak nainstaloval novou verzi od Moravie,poté ZenPhone 4.5.1 a fachá to naprosto v pohodě bez jediné chyby. I toprobliknutí setupu co mi Zen dělal předtím už se neobjevuje a jede to korektně.[/QUOTE]
A jede ti to i s PocketNdays ?
Butch_ce4you (73)|28.7.2004 23:22
[QUOTE="Vystavěl"]
A jede ti to i s PocketNdays ?[/QUOTE]


Já používám Sunnysoft SunnyDays takže nevím.S těma mi to chodí korektně.
Koukal jsem na ty Ndays a vypadá to hezky,jde to taky jen na jeden řádek ?

Butch_ce4you (73)|28.7.2004 23:42
Už používám NDays :D
A funguje to s nima v pohodě i po resetu.
B
Butch_ce4you (73)|29.7.2004 00:18
[QUOTE="Butch"]Už používám NDays :D
A funguje to s nima v pohodě i po resetu.
B[/QUOTE]

Předčasná radost. Po instalaci Pocket Ndays to začlo dělat znovu tu samou chybu - po tapnutí napravo ,kde se normálně dostanu do nastavení ,mi akorát problikne obrazovka a konečná. Do té doby než jsem Ndays nainstaloval,to chodilo v pohodě. Nepomohla mi ani odinstalace Ndays a Sunny days,smazání veškerých stop v registru a následná opětovná instalace.Prostě se tam někde něco po***e a nevim co.
Ještě že jsem si udělal před instalací kompletní zálohu :)
eXEden_ce4you (811)|29.7.2004 07:39
[QUOTE="Butch"]Po instalaci Pocket Ndays to začlo dělat znovu tu samou chybu - po tapnutí napravo ,kde se normálně dostanu do nastavení ,mi akorát problikne obrazovka a konečná. Do té doby než jsem Ndays nainstaloval,to chodilo v pohodě. [/QUOTE]
Jojo, jsou věci mezi nebem a zemí :) Otázkou je, který z těch dvou programů se chová zle. NDays (jak už jsem psal jinde) opravdu nic neblokují a ani se nestarají o žádný jiný programy a z tohoto důvodu si myslím, že ty jsou v tom nevinně. U Zenu to bude určitě jiný, neboť ten musí provádět kejkle s různýma nastaveníma ... už jsem to zmiňoval několikrát: podíval bych se na to a zkusil tomu přijít na kloub, ale nemám MDA/XDA. Jedinou možnost bych viděl v pokusu napsat e-mail autorům Zenu, aby to zkusili v kombinaci s NDays, protože u Zenu nejde nastavení, kdežto NDays fungují korektně ;)
Butch_ce4you (73)|29.7.2004 09:47
[QUOTE="eXEden"] Jedinou možnost bych viděl v pokusu napsat e-mail autorům Zenu, aby to zkusili v kombinaci s NDays, protože u Zenu nejde nastavení, kdežto NDays fungují korektně ;)[/QUOTE]

:yes: :D

Na druhou stranu to mělo svá pozitiva,během dnešní noci jsem se naučil nainstalovat MDA během 10 minut,včetně kompletního nastavení :)