Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co vlastne mam ?

Koper1 (5)|21.6.2008 21:29
Omlouvam se, ale uz jsem behem trech dni zkusil snad vse, vcetne kompletniho fora zde, a stale si nevim rady. Zakoupil jsem nedavno PNA Evolve GX-35CTX s kompletni mapou Evropy na 2GB SD. Zarizeni jede na CE 5, a v nastaveni jsem nasel pouze ze pouziva 2006 Nav N Go s aktualnimi mapami Teleatlasu 1.2008. Je tam tedy iGo 2006 nebo iGo 2006 Plus? Na karte v rootu nemam adresar iGo, ale MobileNavigator, podadresare jsou bezne (langs, poi, skin atd). Ve "skin" je jediny soubor "evolve.zip", 25kb. Z iGo tuningu jsem zkousel ruzne skiny, ale CE vzdy zahlasi fatal error (/layers/***) a vypne. Jde o to ze jsou pro 2006 Plus ktery asi nemam? Jak zjistim kterou verzi mam ? Diky a jeste jednou omluva, pokud to sem nepatri.
toja (366)|21.6.2008 22:50
Mám taký dojem (opravte ma niekto ak sa mýlim) , že 2006 nerobila Tracklog a 2006 Plus ho robí, teda nahrávanie trasy do *.gpx
Podľa toho by si to mohol rozlíšiť. Ovšem ak ho výrobca povolil v tzv. fyremnom skine.
Koper1 (5)|22.6.2008 01:17
[QUOTE="toja"]Mám taký dojem (opravte ma niekto ak sa mýlim) , že 2006 nerobila Tracklog a 2006 Plus ho robí, teda nahrávanie trasy do *.gpx
Podľa toho by si to mohol rozlíšiť. Ovšem ak ho výrobca povolil v tzv. fyremnom skine.[/QUOTE]


Diky za odpoved. Pokud TrackLog-em myslis moznost nahravat momentalne probihajici trasu, tak tu moznost tam mam. Originalni SD jsem si zkopiroval a hraju si pro jistotu jen s touto kopii, ale ani uvnitr Win CE jsem nenasel jedinou zminku ktera by ukazovala na verzi 2006 ci 2006 Plus. Skiny pro 2006 Plus se rozbehnou a zarazi se pri nacitani Mainscreen. Demo iGo 8 bezi normalne, i kdyz to s tim asi nema nic spolecneho pokud jsou tam CE 5.0. Nez mi nekdo doporuci kontaktovat vyrobce - to jsem udelal bez vysledku. A jejich web "evolve.cz" je totalne k nicemu.
Dráček. (84)|23.6.2008 07:54
Ahoj,
jestli jsi zkopíroval SD kartu a program Ti z kopie jede dál, tak si myslím, že máš cracklou verzi.
Co to vlastně je zjistíš v záložce "O programu". Vypiš, co Ti přesně píše za fatal error. Ještě si myslím, že složku "skin" má až iGO8. To samé platí o mapách, poslední mapy pro iGO 2006 jsem viděl 10.2007.
Dráček
Bucci_ce4you (217)|23.6.2008 08:43
složku skin má samozřejmě i verze 2006+, nejnovější mapy pro 2006+ jsou taky 2008.01 v tom bych problém neviděl, jednoznačná změna je vidět v menu, pokud máš samostatný menu pro mapu a pro navigaci máš nejspíš 2006+ nebo 2006, pokud ti iGO/případně MioMap nabízí upozornění na radary je to verze plus/mio 3.2 nebo 3.3
Koper1 (5)|23.6.2008 13:23
Crack to snad nebude, je koupena zde, ted uz za podstatne nizsi cenu. http://www.evolve.cz/?nix=produkty&kategorie=4&start=0&id_zbozi=25 . V "About" (pouzivam radeji anglicke menu) je uveden software "Evolve Navigation Apr. 23. 2008" a copyright 2006 Nav N Go Ltd. Pod licenci je Evolve Europe CE- a 5x 4znaky - bezny licencni kod. Pod mapami kompletne cela Evropa s jednotlivymi staty od Teleatlas 2008.01. Uvodni menu (firemni skin) je klasicke iGo (2006 ci 2006Plus, jen logo iGo je vymeneno za logo Evolve. A ano, je v nem volba zvlast pro mapy, navigaci, nastaveni, o programu a uprostred toho jakoby navigacniho krize volba Najdi a jed. Jo a ta chybova hlaska po vymene puvodniho skin za TT144 je: "FFUIERROR: Parse error [../layer> expected].
oltcit (1098)|23.6.2008 16:28
Podla mna mas OEM vyrobok od NAvVGO,pouziva to napr. aj SONY,DreimiGO,MobileNavigator7 a ini vo svojich navigaciach.postavene je to na 2006 ajej verziach.
Koper1 (5)|23.6.2008 22:22
[QUOTE="oltcit"]Podla mna mas OEM vyrobok od NAvVGO,pouziva to napr. aj SONY,DreimiGO,MobileNavigator7 a ini vo svojich navigaciach.postavene je to na 2006 ajej verziach.[/QUOTE]

No to mi je vicemene jasne, jen stale nevim jestli je to 2006 nebo 2006 Plus. Vypada to na Plus kdyz umi Track Log a hluboko v menu nastaveni je i moznost zapnout a nastavit zpusob upozornovani na SpeedCam ktere funguje? Nebo tohle umela i puvodni 2006? A co znamenal tzv. "summer update" o kterem jsem tu sice nasel zminku, ale nic blizsiho? Jinak crack-la verze to neni, registrace na iGo pro upgrade mi prijala (akceptovala) licencni cislo, nicmene sdelila (automaticka odpoved) ze me zarizeni neni v podporovanych pro primy upgrade a at kontaktuju vyrobce.
Jinak - doufam ze ted nikoho nepohorsim - jsem zkusil jak demo tak cracnutou verzi iGo8 a vse funguje, jen hardware neni zrovna optimalni, procesor tak tak, ale 64 MB je proste malo. Pokorne jsem se vratil k originalni verzi, da se na to zvyknout, mapy asi stejne, graficke vylepseni v iGo 8 sice pekne ale na funkcnosti to moc neprida, sprava POI se mi naopak zda horsi. Jen to ovladani se mi zamlouva v iGo 8 mnohem vice. To je taky duvod proc jsem zkousel ten skin TT. Bohuzel stale bez uspechu.
toja (366)|23.6.2008 22:40
Ak sa opeť nemýlim, tak Speedcam 2006 nevedela, až Plus.
Bucci_ce4you (217)|24.6.2008 08:57
přesně tak kamery až od verze +

(2006 to měla jenom v "DEV" verzi pro testování - ale to se nedávalo do PNA)