Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchro s Vista Wind Kalendář, Kontakty atd.

mirek_ccc (0)|21.6.2008 10:33
AHoj

chci se zeptat, když už MS doplnil do Vist vlastní kalendář, kontakty, nový Windows Mail, je pro mě Outlook skoro zbytečný. Nedá se synchronizovat s těmito porgramy, nebo je potřeba jedině Outlook?

Dále jsem zkoušel ještě synchro s Google Calendar, ale mám tam vytvořené dva kalendáře a ještě připojený kal. od manželky (prima rodinné plánování :-) ) Ale GMobileSync mi stahuje jen jeden hlavní kalendář a nenašel jsem, jak nastavit různé kalendáře...?

Díky za rady.
("Hledání" mi nepomohlo, asi to neumím, nebo to nejde)

Antonsiu (31)|24.6.2008 10:46
Caoo,

nevie niekto poradit. Aj ja by som chcel vyuzivat radsej zabudovany kalendar,mail... vo viste a sync to s PDA
David_ce4you (199)|24.6.2008 12:40
Taky mě odpověď na tuto otázu zajímala.Ale nikdo nedokázal odpovědět, tak jsem použil pana Googla a tady je odpověď:

V současné době existuje jen jedna možnost synchronizace a to pomocí Sybase XTNDConnect.
V popisu aplikace píší: Easily transfer contact, calendar and task information either into or out of popular applications including Windows Vista Contacts and Calendar, Google Calendar and more!

Jak to ale funguje vám neřeknu, musíte sami zkusit. A určitě se s výsledky podělte s ostatními.
mirek_ccc (0)|25.6.2008 13:01
Tak jsem zkusil stáhnout XTNDConnect PC (jiný na TryOut nenabízejí) a bohužel to Vista Cal. atd. nepodporuje. Umí to Outlook Express, ale ve Vistách už je to Windows Mail, což už nebere. Nevím, proč je to takový problém do aplikací dodělat, Microsoft by měl být první... :-(

Na těch stránkách píšou ještě o nějakém XTNDConnect PC Data Transfer, ale jen jedna zmínka v ByuOnLine, pak už nikde nic. Ten by měl aspoň podporovat Google Calendar. Což je pro mě nedůležitější.