Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GSM modul pod WM6.1

DLZ (30)|20.6.2008 14:02
Ahoj,
nainstaloval jsem si na X500+ WM6.1. Po resetu MDA se mi nepřihlásí GSM modul. Nepomůže ani ruční spuštění v Wireless manageru. Musím vyjmout a vložit baterii. Nesetkal se s tím někdo?
Děkuji
kayn (5)|13.9.2009 23:46
Setkal jsem se s tím, ale mě nepomůže ani vyndání baterie. Takže asi dvě a více hodin resetuju!


Taky bych potřeboval pomoct.


Řešení níže
kayn (5)|15.9.2009 12:37
[quote=DLZ]Ahoj,
nainstaloval jsem si na X500+ WM6.1. Po resetu MDA se mi nepřihlásí GSM modul. Nepomůže ani ruční spuštění v Wireless manageru. Musím vyjmout a vložit baterii. Nesetkal se s tím někdo?
Děkuji [/quote]


Problém dělá patch typu fastcall apod., který řeší prodlevu při příjmu hovoru. Stačí tento patch odinstalovat.


Odinstalujete ho v programech(Start->Settings->?Remove Programs?>....), kde se krčí pod názvem ETEN X500 GET log patch. Alepsoň je tomu tak u mého etenu.

Můj instalační sobour má název 00257943_fastcall_WxrR.cab. Nalezl jsem ho zde na fóru.
Zajímavé je, že po odinstalování si nevšímám žádné prodlevy při přijímání hovoru. Nejspíš za to může program Slide Unlock v2.04, který používám pro odemykání telefonu a zobrazování hodin, jelikož chci ušetřit smrti tlačítko Power.


Hezký den všem