Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kvalitní FTP klient pro PPC.

alias75 (32)|20.6.2008 13:20
Přeji všem hezký den.
Nějakou dobu se snažím najít funkční FTP klient pro moje PPC.Bohužel zatím bez úspěchu.Poradíte mě nějaký , u kterého jde nejen download souborů ale i upload na server?

Orneta , která se mě moc zamlouvala vyžaduje při downloadu registraci na již neexistujícím servru.PocketFTP sice download jako by umožňuje ,ale nikdy mě nic nestáhl.Složka pro download je stále prázdná a to jsem ho testoval na .txt souboru aby byl výsledek rychle vidět.

Netvrdím , že musí být free to rozhodně ne , ale hlavně aby šlapal.Poradíte? Děkuji.

PS:Jestli někdo má návod jak Ornetu rozchodit tak budu také velice rád.
Dýky.
Zdenek Malinsky (9781)|20.6.2008 13:31
Total Commander jsi zkousel?
PhSnake (872)|20.6.2008 13:32
ja pouzivam Resco Explorer, ktory ma FTP plugin. Som viac nez spokojny
ZAKY_ce4you (53)|20.6.2008 13:57
Total commannder - funkční ,ale u některých FTP serverů měl problémy se vůbec připojit
Resco Explorer + FTP plugin - používám k velké spokojenosti / download,upload - no problem /

Pokud hledáš pouze FTP clienta

324FTP v 1.32 - pro WM2002 - WM2006

Porta+ FTP Client v4.1 pro WM203 - 2006

GetIt FTP v3.0 - pro wm2002 - 2006

CedeFtp v2.5 wm2002 - 2006
alias75 (32)|20.6.2008 16:08
Děkuji za záplavu tipů.

Zeptal bych se Vás ještě na TTC .Vzhledem k tomu , že na PC je nepřekonatelný koukal jsem na jeho verzi pro PPC , ale (trochu se červenám) nikde jsem volbu FTP nenašel.Kdepak se nám mrška ukrývá poradíte?

Byl by to kauf mít tento super program .Znám ho z PC a i na soubory v PPC ho používám , takže by to bylo dost dobré.

Ještě jednou díky za tipy.
interfernet422 (29)|20.6.2008 16:29
\\Moduly\ftp
na stejnem miste je i pruchod pocitacu v siti a prace s registrem
alias75 (32)|20.6.2008 16:47
Hoj hoj.Tak jsem na TTC přišel.Stáhnul jsem si novou verzi a jede to jako blesk.Nevím jestlůi to bylo verzí nebo jsem byl prostě slepý , ale už je to ok.
No při hledání návodu jsem zjistil , že jich moc není , ale zato jsem našel spoustu podobných otázek , jako jsem měl já .

Takže pro ty co jsou slepý jako já .
V TTC podle toho kde se nacházíte ve stromové struktuře , klikněte na lomítko nahoře vedle adresního řádku .
Když se dostanete do root adresáře tak nahoře máte složku \\Moduly.

Na tuto saložku když kliknete naskočí složky tři , ale už jsme na té nejlepší cestě.
Jako první je složka ftp.Na ni kliknete a pak na New Connection.A je to .


Program se Vás zeptá na jméno připojení to zadáte.(jde jen o pojmenování , pro vaši orientaci)
Už zadáte jen název serveru tedy asi takto (ftp.jmeno_serveru.cz).
Jméno zadáte , svoje přihlašovací na ftp server (v připadě že není možné přistupovat jako anonym) .
Heslo je jasné.Kliknete na ok a už to jede už to letí.

Pro odpojení kliknete na malou ikonku úplně dole (vypadá jak zástrčka do zásuvky) a menu vyberete Odpojení.

Toť vše a já se červenám ještě víc , když jsem zjistil jak jsem byl slepý.

EDIT: S křížkem po funuse jsem přišel.Ale jsem obsáhlejší.Díky všem.