Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: E-ten X500+ zvuk reproduktoru (software)

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Mám pár dní doma E-ten X500+ a už po několika dnech mi hlasitost z reproduktoru klesla téměř na hranici slyšitelnosti... při maximální hlasitosti jdou zvuky v tichém prostředí sotva slyšet, jiná hlasitost nejde slyšet vůbec... Při zapojení sluchátek vše šlape jak má... Po telefonování jde slyšet při použití sluchátek jakoby střídavé syčení v levém a pravém sluchátku... Snažil jsem se hlasitost zvýšit pomocí patchů, HR ani formát nepomohl... Má někdo nějáký nápad než ho pošlu do servisu?
    Díky za odpověď
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

PS.: zdá se, že nefunguje ani integrovaný mikrofon

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Měl jsem podobnej problém s X600, ale opačně. Reproduktor se choval jakoby bylo zapnutý HF. Když se zapnulo HF, řvalo to tak, že jsem měl obavu, že se to rozpadne. 1.reklamace - přehrátí software - bez výsledku. 2. reklamace - výměna základní desky - bez výsledku. 3. reklamace - výměna reproduktoru - teď si ho nemůžu vynachválit. Blbá hlasitost se tu řeší dost často, mám pocit, že je to dost slabina.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

A jde ti zvuk opravdu z reproduktoru? nejde ze sluchátka?

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

jednoznačně z reproduktoru (integrovaný)... dokonce mi fungoval i hlasitý odposlech správně... Teď už myslím ani ten nejede...

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-08-2010, 15:50
  2. Reakcí: 66
    Poslední příspěvek: 20-09-2009, 10:23
  3. X500+ a zvuk SMS
    Od Laskyboy v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-11-2008, 21:02
  4. Zvuk u X500+ a sluchátka
    Od Vestman v sekci Zbývající zařízení E-TEN