Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jednodusse: cas potreby pro vlozeni titulku do videa

audis (98)|19.6.2008 14:39
zdravim, mohl by mi prosim nekdo odpovedet na jednoduchou otazku? resim, jak prehravat avi soubroy v pda a pokud nebudu muset konvertovat video soubor na mensi velikost, zbyva co s titulemi.

otazka zni: jak jsou ty programy, co vlozi titule primo do videa, jak dlouho jim to asi trva? par sekund nebo treba hodinu,tzn. podobne dlouho, jako kdyz se konvertuje video na mensi velikost? (neznam tu technologii vkladani)
zivan (615)|19.6.2008 14:57
audis (98)|19.6.2008 15:25
vcera jsem instalovat TCPMP 0,81 rc1, ktery ma podporu titulku pouze ve formatu smi. z nouze budu konvertovat jen titule, coz bude urcite za par sekund.

ten plugin zobrazi i sub a srt?

jsou jestenejake prehravace bezproblemve, ktere zobrazuji sub a srt titule?

jak dlouho teda trva u filmu to pridavani titulku do videa? nemam predstavu, nevim jak to funguje.

EDIT: MÁM STARŠÍ PC AMD 1,3 GHZ, DVD V NEJVYŠŠÍ KVALITĚ NA 4,7 GB DEKODUJI OKOLO DVOU HODIN...
audis (98)|19.6.2008 16:59
[QUOTE="Zivan"]Nepomuze tohle? - Funkcni plugin na TITULKY do noveho TCPMP 0.7[/QUOTE]

ten plugin v tom tematu se již na tom serveru nevyskytuje. ten samý (podpora SMI by měl mít právě ten 0,81 RC1. vyzkoušim po převodu tittulí do smi..
audis (98)|19.6.2008 17:10
tak ten TCPMP 0.81rc1 zobrazuje (!) titulky! Jen je třeba v nastavení videa zvolit GAPI, protože jinak jsou ty titule strašně malinkaté. A titule sub nebo srt převést pomocí nějaké programu na formát SMI a dle návodů na netu pojmenovat stejně jako název video souboru. Jiný přehrávač pro windows mobile, který zobrazí titule z externího souboru (at už cokoliv nebo sub nebo srt) jsem zatím nenašel. Jinak mi to plynule přehrává 700 MB film (zatím jsem zkoušel jeden). ale třeba 175 MB simsonovi se každých 15 sekund na 5 sekund zasekli. zde pomohlo až "video > kvalita > nizká". Ale bohužel ta zdtráta detailů je videt. ale necuká se to. celkově lepší než nic. :-)
Honza102 (182)|19.6.2008 22:19
Smartmovie na PC nainstaluje konventor (přehrávat 700MB video na PDA je prasárna) do PDA přehrávač. Konvertor spolu s .avi automaticky načte titulky a při konverzi je "vpálí" do souboru. Jak dlouho to bude trvat záleží na výkonu procesoru. Na dvoujádru je to otázka několika málo minut.
DD_ (331)|20.6.2008 15:39
No nevim co je na tom za prasarnu. V dnesnich dobach 8GB karet nevidim problem tam mit 700MB video, protoze ho tam zkopiruju kazdopadne o dost rychleji nez ho budu konvertovat.
Honza102 (182)|20.6.2008 18:13
Mám na 8GB kartě 3 fimy tj.(2x 1400 MB + 1x 700 MB) = 3,5 GB bez titulků. Ale protože jsem je konvertoval, mám je s titulky a zabírají mi na kartě 500 MB. Čas potřebný ke konverzi je asi 10 min/700 MB, beztak běžící na pozadí. V mém případě je volba jasná. :)