Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP RW 6815 vypina se modem GPRS/EDGE

fablok_ce4you (0)|18.6.2008 21:26
Zdravím Všechny předem se chci omuvit pokud se již toto někde řeši tak pošlete jen link opravdu jse se snažil něco najít. Jde o to že mam HP RW 6815 připojeny k notas a spuštěny modem připojuji se přes T-mobile na internet a je to maras neustale se mi to vypina pořad se odhlašuje aplikace web'n'wallk manager stači chvíli nečinosti internetu a odpoji se mi cela aplikace nebo se nenačitaji stranky skype a icq funguji sice pomalu ale jedou ovšem nejde načíst ani jedna stránka . Puvodně jsem myslel že je to operatorem ale nedalo mi to a přehodil kartu do druheho mobilu E51 a ejhle připojeni šlape jako hodinky nic se neodpojuje.nevíte v čem může být problém moc mi pomůže rada. Snad jsem podal dostatečný popis problému
chuuva22 (26)|22.6.2008 11:18
čáu,hele taky se mi to odpojuje,naprosto standartě,když jsem na netu přes GPRS/EDGE na Vodafone,chatuju na icq,skype,tak se mi to vyhodí..zoušel jsem snad 20 klientů na icq,ale pořád dokola to samé,taky nevím v čem je chyba!
fablok_ce4you (0)|22.6.2008 13:36
Tak to je ale špatné jelikož to chci využívat častěji pro připojeni k netu. Nebavi mě neustále resetovat přistroj je to otrava jeden den se mi stalo že jsem to měl puštěne cely den a jelo to, ale teď se zase vypíná každou chvíli asi změním přístroj. Myslíte že je to na reklamaci?
chuuva22 (26)|30.6.2008 11:15
Nevím jestli je to na reklamaci, každopádně mě se děje prakticky to samé..Akorát s tím rozdílem, že vlastně se mi to jednoduše odpojí, tzn vše offline a začne se to nahazovat znovu! Je to dost otravující, pořád čekat kdy to spadne zase:P taky bych byl rád za každou radu:$:
Zdenek Malinsky (9781)|30.6.2008 22:41
Pro jistotu zkus jinou SIMku nebo na prázném zařízení (aby se vyloučil vliv nějaké aplikace třetí strany), popř.koukni, zda máš poslední oficiální ROM (zda HP nevydal nějaký opravný update nebo patch). Pokud zařízení nefunguje jak má, není důvod otálet s návštěvou servisu. Když ti auto pojedy taky jen občas určitě čekat nebudeš.