Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: HP iPAQ 214 - obecné zkušenosti a problémy

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

INFO: Upraven název vlákna, neb o CABINSTalu to moc není
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Mám od včerejška problém se zvukem, ve sluchátkách mi hraje, ale bez sluchátek, přes reproduktor nic. Je to na reklamaci nebo jsem to někde nastavil?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nevybavuji si, že by se někde nějak dalo nastavit různé chování pro sluchátka/reprák, takže bych to viděl spíš na HW problém. Každopádně bych doporučil standardní postup, tj. záloha a hard reset, pokud bude problém i na čistém zařízení ve výchozím nastavení, tak je to na servis.

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

HR jsem zkoušel a bez úspěchu, tak to dám na reklamaci, to mi moc dlouho nevydrželo Mám to půl roku. Dal jsem na to ochrannou folii, musím ji dát pryč nebo tam může zůstat?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2006

Určite tam může zůstat, to se neboj.. Vypadá to, že je poškozený sluchátkový konektor, jsou v něm takové dva malé piny, co se při vložení sluchátek spojí a tím řeknou ipaqu, ze jsou sluchátka vložena, příp. jde o poruchu reproduktoru, takže bohužel určitě na reklamaci.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od Karel123
    Mám od včerejška problém se zvukem, ve sluchátkách mi hraje, ale bez sluchátek, přes reproduktor nic. Je to na reklamaci nebo jsem to někde nastavil?
    stejný problém jsem měl s FSC Loox 550: dal jsem to na reklamaci - a měnili prý základovou desku. Fólii na displeji jsem nechal

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od xtonda
    Nevím, nenechávám to tam, používám to, jen když potřebuji přetáhnout něco z foťáku atp. a pak jí zase vyndám. Ale můžu to zkusit.
    Takže vzhledem k tomu, že byl projeven zájem o výsledek, tak jsem to opravdu zkusil, výše zmíněný adaptér vložen s SD kartou ATP 512MB přes noc, cca 11 hodin a kousek a úbytek kapacity baterie byl cca 12 %. v Settings -> System -> Power -> CF Card Power mám položku Set CF Card power in sleep mode nastavenu na Off, před testem proveden softreset.

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Tak PDA bylo na reklamaci a vyměnili základní desku.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Zkušenosti s 214kou po 9-ti měsících:
    - nižší citlivost displeje na dotyk, postupem času problémy při kalibraci po HR (i když trefím středy značek, povede se až naponěkolikáté), při psaní na klávesnici se často napíše jiné písmeno než je stisknuté, scrollbar reaguje také podivně - jako kdyby dotyková vrstva nesprávně vyhodnotila místo dotyku, kalibrace nepomáhá
    - poslední dva - tři týdny se baterie občas vybije ze 100% na nulu během cesty z práce (půlhodina), po pár minutách nabíjení je na 100% a vydrží několik hodin, pak zase několik dní funguje bezproblémově.
    - včera nešel zapnout, SR nepomohl, objevilo se logo a modrá smrt, logo se začalo krásně chvět a modrá smrt přešla do bílého displeje. Po HR teď funguje, ale zase přes noc vybil baterii ze 70% na nulu.

takže reklamace.
    Po pravdě jsem od tohoto modelu HP čekal víc, ani s jedním z předchozích PDA nebyl podobný problém.

EDIT
    Zkušenost s HP servisem:
    výborná, kurýr si druhý den po nahlášení (úterý) odvezl zařízení, a tento čvrtek mi jej přiveze zpátky. Měněny budou dva díly - takže deska a reklamovaný displej. Vásledek opravy uvidéme, jsem zvědavý, jestli výměna displeje propěje jeho citlivosti.

EDIT 16.4.:
    tak počáteční nadšení z rychlého převzetí k opravě se začíná měnit ve zklamání. Na telefonické podpoře mi bylo přislíbeno zpětné doručení dnes, nepřišlo ale žádné potvrzení od UPS. Znovu telefon na podporu, a ejhle, avizované datum doručení nelze splnit, neb se stále čeká na dodání dílu. Na moji žádost o prověření data dodání mi bylo řečeno, že opravna je v zahraničí a není možné tam cokoli prověřit (asi nemají telefon, email, prostě divočina). Počáteční sliby 5-7 pracovních dní se patrně dosti natáhnou, protože není ani informace, kdy díl bude. A já už vím, jakou značku nebude mít moje další PDA.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Zkušenosti obecne
    Od Dzamir_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 17-03-2010, 19:31
  2. Reakcí: 119
    Poslední příspěvek: 29-12-2009, 11:52
  3. Reakcí: 548
    Poslední příspěvek: 26-10-2009, 11:07
  4. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 06-12-2008, 20:51
  5. WM5 na HP iPAQ hx4700 - rady, zkušenosti, problémy, úmrtí pri flashování....
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 671
    Poslední příspěvek: 03-06-2008, 20:57