Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Palm Treo 750 a vše kolem něj

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Zdravím všechny,

objednal jsem si Palm Treo 750. Dříve jsem používal při studiích Acer n10. S možnostmi, které nabízel, jsem byl velmi spokojený. Nyní většinu času strávím v kanceláři a začínají mi chybět fce. které PDA nabízelo. Objednal jsem si právě palm. Nechtěl jsem být odkázaný pouze na dotykovou vrstvu a na psaní perem. To bylo rozhodující pro výběr. Snad jsem neudělal chybu při výběru zařízení s rozlišením 240 x 240. Trochu se bojím funkčnosti některých programů. Zároveň bych byl také rád, kdybych si na treu zahral nějaké hry. Kazdý kdo sedí celý den v kanceláři musí uznat, že nejde jen sedět a nicnedělat (když zrovna není práce) Internet člověka přestane brzo bavit, icq také. Nastala proto otázka: Kde sehnat hratelné hry??? Za poslední dva dny více serfuju a hledám, než pracuju. Poradíte mi někdo nějaký server, kde se dají sehnat recenze her na palma nebo dokonce free hry? za Placené hry se zlobit nebudu, vetsinou bývaji nejlepsi.

Predem dekuji všem, kteří mi poradí.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

Podrobně jsem to nezkoumal, ale zkus třeba toto: http://treo-700-treos.blogspot.com/2006/03/games.html

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

díky moc

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

A možná by ti mohlo pomoct i toto: http://martin.bodli.net/index.php?n=Martin.PalmTreo750

Podobná témata

1. Palm Treo 500
    Od michal.brno27 v sekci Palm
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 08-03-2009, 21:27
  2. Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 27-09-2008, 20:53
  3. Palm Treo WM6 a iGO 6 Plus
    Od Milos Treo v sekci Palm
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 17-04-2008, 15:44