Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Utopený X500+ - svítí dioda blesku

Eso Rimmer (23)|15.6.2008 18:56
Zdravím,
tak nějak se mi povedlo utopit ve vodě X500+ (komplet ponořený). Po vysušení (žádné rozdělávání) kupodivu všechno, zdá se, funguje, ale mám takový problém. Jakmile vložím do pda baterku, tak začne slabě svítit dioda blesku foťáku. Při focení blikne silně jako obvykle, ale místo aby se vypnula, tak slabě svítí dál. V důsledku toho se mi pda cca během jednoho dne vybije. Nevíte někdo co s tím? Když jsem zkusil zap/vyp diodu blesku v servisním menu, tak zapnutí funguje, ale pak to zase zůstane slabě svítit. Myslíte, že by v tom ještě pořád mohla být voda? Sušil jsem to asi 3 dopoledne na slunci + trochu topením v autě.
anoli (58)|15.6.2008 20:14
Nechci strašit ale vsadil bych se, že to půjde postupně "do hajzlu".Chtělo by to komplet rozebrat v servisu a odborně vysušit a vyčistit.
htcjirka (1875)|15.6.2008 20:16
To chtelo ihned rozebrat zakladni desku a poradne vysusit,otazka casu kdy postupne odejde.
Eso Rimmer (23)|16.6.2008 18:38
Tak jsem to rozebral, uvnitř žádnou viditelnou vodu ani špínu nenašel, profoukal jsem to asi půl hodiny fénem, ale dioda svítila pořád. Tak jsem ji prostě vydělal a je klid. Uvidím co to bude dělat dál. Jinak totiž všechno funguje.

Jinak to utopení proběhlo minulé úterý a po něm jsem to asi 3 dopoledne sušil na slunci + asi 2 hodiny topením v autě.