Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: MID...Uvažujete o tom???

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

...pretože ja ANO.Myslim, ze prisiel cas vymenit svoje PDA za nieco vyspelejsieho.Premyslam nad Wibrainom, alebo momentalne nad novym Gigabyte 528.Ma v zaklade GPS, 3G,displej 4,8 palcov... bezi to na najnovsom Linuxe a cena ma byt okol 700 dolarov Dostupnost tento mesiec.Dokonca je ho mozne objednat uz na jednom madarskom e-shope.
    Takze čo vy na novu platformu MID?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od pdq
    ... prisiel cas vymenit svoje PDA za nieco vyspelejsieho...
    Takze čo vy na novu platformu MID?
    Moje řeč. Jenom bych neříkal vyměnit, ale doplnit.

V úterý (16.6.) jsem šel pro nové barvy do tiskárny ke svému dodavateli (Digitronic) a tam jsem TO uviděl. Koukalo TO na mě (prý teprv týden a jenom ten jediný kus!) na pultě a čekalo, až přijdu.

A už je to doma. Nekupte to za 8300,-! Necelé kilo vážící PC velikosti A5 s XP Home, WiFi , 3xUSB, SD slotem, kamerou, mikrofonem, ext. mikrofonním a sluchátkovým vstupem a 7" VGA displejem!
    To se tam prostě nedalo nechat. Hned jsem k tomu vzal 4G SD (a objednal 16 GB) a přenosnou krásně placatou a malou čtečku a vypalovačku CD/DVD od LG.

Ten zázrak je černý ASUS Eee PC 4G (701). (Ten můj má vlevo dole ještě nálepku Designed for Microsoft Windows XP.)

A až pak jsem se dozvěděl z webu, co to je, jak dlouho se to chystá, že existuje kategorie MID a co se s tím dá všechno ještě (s HW) dělat.
    Včera jsem na to v EW pořídil brašnu (původně určenou pro DVD přehrávač do auta - Case Logic WDNG9 - ideální varianta).

A zase je se čím bavit! Používám a budu pořád dál používat svůj FS 720 - stále skvělý a operativní elektronický diář, Qtek 8310 - pořád bezvadný smartphone a teď navíc přes BT ještě modem pro Eee (WiFi nebo síťové přípojky do LAN pořad ještě nejsou všude).

K tomu je tu konečně něco lehkého, přenosného, mrňavého a univerzálního, co se dá vzít kamkoliv a přitom to udělá to samé, co PC na stole.

Všichni, kdo jste si kdysi užívali se Psiony (nebo Ericssony MC218 jako já) a jim podobnými, tohle je tedy konečně zase NĚCO.

Ať žije MID (v pohodě i s PDA)!

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Krasna vecička...Ale nie je VGA malo na tak "velky" 7 palcový displej???Ma to aj klasický USB vystup?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od pdq
    ..nie je VGA malo na tak "velky" 7 palcový displej???Ma to aj klasický USB vystup?
    Zvládá to v pohodě i rozlišení 1024x768 (kutilů je na webu spousty).
    USB výstupy (jak výše už uvedeno) jsou tam tři. Dva vpravo (jsou vidět na boku na fotce) a jeden na boku vlevo. Další tři mi pak zajišťuje HAMA rozbočovač.
    Používá se to parádně pro cokoliv. I pro synchronizaci s LOOXem, který teď ho připojuji na dvě místa - ASUS PC stolní a ASUS PC Eee netbook.