Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

není platná aplikace Windows Mobile 2003

tribiani (95)|7.6.2004 00:10
stáhnul jsem si několik programů ze sekce freeware, ale když je chci spustit, tak mi to napíše `*` není platná aplikace Windows Mobile 2003. Mám DataPhone2 od eurotelu
předem dík za odpověd
PavelR. (2184)|7.6.2004 07:35
... když tak zkus uvést název aplikace a koncovku instalačního souboru (např. cab, exe atd.) ...

PavelR.
Pavel Koza (4761)|7.6.2004 07:44
[QUOTE="tribiani"]stáhnul jsem si několik programů ze sekce freeware, ale když je chci spustit, tak mi to napíše `*` není platná aplikace Windows Mobile 2003. Mám DataPhone2 od eurotelu
předem dík za odpověd[/QUOTE]

Tipuji, ze jsou .ZIPovane. Precetete si clanek Jak instalovat na PDA aplikace?, pomuze.
tribiani (95)|7.6.2004 08:18
tak sem si stahnul ezyUNzip a programy v zipu fungujou. Ale soubor s příponou .exe pořád píše tu hlášku. Jde přesně o soubor syswatch-install.exe. Instaluju to vše přímo z ed2 z průzkumníka. A taky mi nejdou otevřít soubory typu .asp .m3u . amr ,ale to bude nejspíš, že nemám nainstalovanej porřebnej program. Mužete mi prosím říct jaký prog. jsou potřeba? dík
PavelR. (2184)|7.6.2004 08:45
[QUOTE="tribiani"]Ale soubor s příponou .exe pořád píše tu hlášku. Jde přesně o soubor syswatch-install.exe.[/QUOTE]

... zkoušel jsi ten exe spouštět z PC a mít PDA připojeno přes ActiveSync?

PavelR.
tribiani (95)|7.6.2004 11:36
...tohle sem ještě nezkoušel, ale chtěl bych do budoucna instalovat přímo z dp2. Nebo si myslel to jen vyzkoušet a podle vysledku by se vidělo

...měl bych ještě dotaz - chci si stáhnout soubor, kterej má 19 M, a vždycky se mi to zastaví na 10 procentech a nic to nedělá. Sice sem nevydržel čekat dýl než pul hodiny, ale myslim, že už to nestahuje. Funguje taky na dp2 nějakej program na způsob DAP, jako na PC, kterej by měl funkci rosume při stahování?

dík
PavelR. (2184)|7.6.2004 16:51
[QUOTE="tribiani"]...tohle sem ještě nezkoušel, ale chtěl bych do budoucna instalovat přímo z dp2. Nebo si myslel to jen vyzkoušet a podle vysledku by se vidělo[/QUOTE]

... pozor ale na programy, které jsou "zabaleny" v instalátoru spustitelném jen na PC (tj. není exe jako exe :) ). Většinou z nich lze vyextraovat cab soubor a ten spouštět/instalovat v PDA. Ta hláška, kterou jsi dostával u exe souborů v PDA byla proto, že se jednalo o kompilaci pro PC nespustitelnou v PDA. Opravdu doporučuji přečíst článek ohledně instalace programů v PDA, na který odkazoval Pavel Koza (viz výše), mnohé objasní ...

PavelR.
tribiani (95)|7.6.2004 17:56
ten článek jsem přečet a opravdu mi pomohl :yes: tak já to teda zkusim spustit na pc, a pak nějak přesunout do dp2

dík
PavelR. (2184)|7.6.2004 18:11
[QUOTE="tribiani"]ten článek jsem přečet a opravdu mi pomohl :yes: tak já to teda zkusim spustit na pc, a pak nějak přesunout do dp2

dík[/QUOTE]

... to "nějak" musí být tak :), že

1. na PC najdeš složku, kterou vytvořil instalátor tebou instalovaného programu.
2. v této složce pak najdeš soubor(y) s koncovkou cab
3. ty pak zkopíruješ do PDA
4. Klepnutím spustíš instalaci cab souboru.

Někdy je ve složce jen jeden cab soubor, nicméně někdy je jich tam víc. Rozdíl mezi nimi (např. typ procesoru popř. OS) lze většinou poznat podle jejich názvu. Pokud ne, je potřeba zvolit metodu pokus/omyl :)

PavelR.
ipf (2136)|7.6.2004 18:49
Také můžeš příslušný soubor v nějaké čtečce nakopírovat na kartu a pak ho spustit z karty.
Pavel Koza (4761)|7.6.2004 21:06
[QUOTE="tribiani"]ten článek jsem přečet a opravdu mi pomohl :yes: tak já to teda zkusim spustit na pc, a pak nějak přesunout do dp2[/QUOTE]

Super:) Jinak nejcasteji jsou ty soubory rozbaleny do C:\Program Files\Microsoft ActiveSync\