Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Glofiish x600- první zapnutí (vlastně nezapnutí)

kuba_ce4you (0)|12.6.2008 06:45
dobry den, kdyz jsem ho rozbalil a chtel ho zapnout bliklo cervene svetelko,tak jsem ho dal na nabijecku jak pisi 8 hodin. Byl tam 16 hodin a sviti uz zelene misto cervene. kdyz ho odpojim a zapnu zase jenom blikne cervena dioda. Mam tedy pockat az zhasne I ta zelena dioda a pak zapnou nebo to je jiny problem? Velice dekuji za odpovedi. :)
Jumbo747 (23)|12.6.2008 18:26
no stalo se me to u par etenu, ale neni to zadna chyba v telefonu, ale bud si spatne nandal zadni dekl, nebo dole pod baterkou je plastovej cudlik, kterym musis baterku zajistit. pak to pojede. A doporuciji do neho nahrat jinou romku, pak je to dokonalej pristroj
kuba_ce4you (0)|12.6.2008 19:51
Díky...ale žadný čudlík tam není.akorát jenom tlačítko na lock a unlock..ale to bylo správně..a kryt to samí , vše OK..no uvidíme už ho posílám na reklamaci
Matko5 (5)|31.10.2008 00:05
Ahoj, ako to dopadlo s tou reklamaciou? Mne mobil isiel asi tri tyzdna a zrazu z nicoho nic sa mobil vypol a ked stlacim zapnutie tak len blikne cervene svetlo a nic.
Matko5 (5)|31.10.2008 00:22
Oki tak uz som to rozbehal ani sam nevie ako.........som to dal nabijat cez USB potom som vybral baterku a bez baterky nabijal v normalnej nabijacke, potom zas dal spet baterku a opet nabijal v nabijacke a potom som to zapol zrazu to islo. Ale aj tak daj vediet ako s tou reklamaciou. Diky