Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Glofiish x600- první zapnutí (vlastně nezapnutí)

kuba_ce4you
    Guest

dobry den, kdyz jsem ho rozbalil a chtel ho zapnout bliklo cervene svetelko,tak jsem ho dal na nabijecku jak pisi 8 hodin. Byl tam 16 hodin a sviti uz zelene misto cervene. kdyz ho odpojim a zapnu zase jenom blikne cervena dioda. Mam tedy pockat az zhasne I ta zelena dioda a pak zapnou nebo to je jiny problem? Velice dekuji za odpovedi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

no stalo se me to u par etenu, ale neni to zadna chyba v telefonu, ale bud si spatne nandal zadni dekl, nebo dole pod baterkou je plastovej cudlik, kterym musis baterku zajistit. pak to pojede. A doporuciji do neho nahrat jinou romku, pak je to dokonalej pristroj

kuba_ce4you
    Guest

Díky...ale žadný čudlík tam není.akorát jenom tlačítko na lock a unlock..ale to bylo správně..a kryt to samí , vše OK..no uvidíme už ho posílám na reklamaci

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Ahoj, ako to dopadlo s tou reklamaciou? Mne mobil isiel asi tri tyzdna a zrazu z nicoho nic sa mobil vypol a ked stlacim zapnutie tak len blikne cervene svetlo a nic.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Oki tak uz som to rozbehal ani sam nevie ako.........som to dal nabijat cez USB potom som vybral baterku a bez baterky nabijal v normalnej nabijacke, potom zas dal spet baterku a opet nabijal v nabijacke a potom som to zapol zrazu to islo. Ale aj tak daj vediet ako s tou reklamaciou. Diky

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 19-11-2007, 23:09
  2. E-TEN Glofiish X600 oficiálně představen veřejnosti
    Od Zdenek Malinsky v sekci Glofiish X6xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-11-2007, 15:30
  3. První fotografie zařízení E-TEN Glofiish X600
    Od Zdenek Malinsky v sekci Glofiish X6xx
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 23-10-2007, 15:44