Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mám x51v vyměnit za iPod Touch?

van0 (25)|11.6.2008 23:49
Zdravím, stala se mi celkem otřesná věc - se kterou bych nikdy nepočítal - přestal jsem mít Axima rád. Nevím proč už mě tolik netáhne si zapnout ohranou hru a obdivovat 2700g adaptér, Cube nebo Quake nebo pustit si Operu Mobile a zabrouzdat na internetu atd.. Asi to bude tím, že je nějaký pomalý. Používám akorát WisBar Advance, a přesto mám 26MB ram volných, což mi nedovolí pustit Tony Hawkse.
Vše trvá příliš dlouho. Musím snad pětkrát kliknout abych spustil obyčejnou hru, spustil si ROM v FPSEce nebo zapnul Operu, nastavil proxy... Zdlouhavé psaní na SW klávesnici, na písmenko se trefím jen v 70 procentech případů.. A to nemluvím o tom strašném přendávání SD, DVD do mechaniky pro nahrání hloupého filmu. Občas se mi i zasekne, soft reset trvá snad minutu. Navíc mi asi půl roku nefunguje ActiveSync a za tu dobu se mi to nepodařilo opravit..

--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Nelze získat adresu IP zařízení. Získejte aktuální řešení obvyklých potíží s adresami IP. Klepněte na následující odkaz:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=65461
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Nelze navázat připojení mezi počítačem a zařízením. Získejte aktuální řešení obvyklých potíží s připojením. Klepněte na následující odkaz:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=65257
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Asi to chce reinstal XP nebo hard reset u PDA, což udělat nechci, jelikož v něm mám dost her a programů.

Stává se mi, že někdy i týden nevezmu axima do rukou. Už nechci PDA testovat a obdivovat, ale chci ho využívat. Vím, nemůže za to Dell, ale Microsoft. Nemá i někdo další z vlastníku x51v podobné smíšené pocity?

Na Android si asi ještě počkám, a tak jsem objevil iPod Touch. Je o hodně levnější, má dost funkci a práce s ním je rychlejší. Má wifi, browser, skvělé 3D hry, pohybový senzor (nemá IrDA, mikrofon, repro) Má cenu prodat x51v a koupit iPod Touch?

(neodpovídejte dokud neshlédnete všechna videa na Youtube :-) ) omlouvám se za "slohovku", předem díky za všechny reakce.
zivan (615)|12.6.2008 09:55
PDA je pomale a hry te na nem uz nebavi hrat. Mozna by to vyresil HR, ale ten nechces udelat, protoze tam mas ty hry, ktere te stejne nebavi hrat...tohle chces resit nakupem jineho zarizeni?
van0 (25)|12.6.2008 15:36
[QUOTE="Zivan"]PDA je pomale a hry te na nem uz nebavi hrat. Mozna by to vyresil HR, ale ten nechces udelat, protoze tam mas ty hry, ktere te stejne nebavi hrat...tohle chces resit nakupem jineho zarizeni?[/QUOTE]
:-) jo.
Asi máte pravdu, zkusím HR. S tím novým zařízením - myslel jsem to jako přechod na novou platformu, která by byla jednodušší a zvýšila by "efektivitu práce" :-)
Zdenek Malinsky (9781)|12.6.2008 16:43
Nemyslel jsi spise iPhone? iPod Touch je neco mp3 prehravac (v USA kolem 400 USD).

A ja osobne bych Della vymenil za lahev sigle malt whisky. ;)
zivan (615)|12.6.2008 23:19
sigle malt whisky? To se da pit s kolou? :-D
van0 (25)|13.6.2008 10:30
:-) no iPod Touch je iPhone s pamětí 8 - 16 GB, bez telefonní části, bez foťáku a mikrofonu a stojí asi 4 000,-

http://en.wikipedia.org/wiki/IPod_touch







Zdenek Malinsky (9781)|13.6.2008 11:06
Jako kdyby mi to nebylo jedno. :sarcastic:
Zdenek Malinsky (9781)|13.6.2008 11:08
to zivan

Sorry za nedoklep - správně mělo být single malt whisky.

Ale jinak je to určitě lepší investice, než kupovat shnilé ovoce. Ani do štrůdlu se to nehodí.
PhSnake (872)|13.6.2008 11:12
single malt rulez. pil som uz 36rocnu...holt len cena za flasu je trocha ina ako za 12rocnu:-(