Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 106 1231151101 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 1581

Téma: HTC Touch Diamond - konkrétní rady, zkušenosti, problémy a řešení ....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Založení nových vláken

Z důvodu naprosté nepřehlednosti tohoto vlákna a na základě diskuze o jeho rozdělení to tady zamykám.
    Vaše případné technické dotazy se pokuste najít na HTC Touch Diamond Wiki.
    Pokud na svůj dotaz nenajdete odpověď směrujte jej do nově založených vláken:

HTC Touch Diamond - Zkušenosti, obecná diskuze (co se nám líbí a co ne)
    HTC Touch Diamond - Příslušenství (obaly, baterie, dokovací stanice, fólie na display - zkušenosti a rady s tímto příslušenstvím)
    HTC Touch Diamond - Software (kompatibilita software a postupy jak jej zprovoznit)
    HTC Touch Diamond - ROMky, flash a Tweak (vše o nových romkách a rady se zprovozněním, různé úpravy registrů atd)

Dodržujte tam prosím pravidla pro diskutující. Snažte se každý svůj příspěvek v prvním řádku popsat pro lepší orientaci (viz. tento příspěvek). Necitujte předchozí příspěvek pokud na něj reagujete.
    Pamatujte na slušnost. Tak jak vy k jiným, tak oni k Vám. Žádný učený nespadl z nebe, ale ptát se na základní věci, které se netýkají jen HTC Touch Diamond, ale Windows Mobile Professional obecně je zbytečné. Nejdříve prosím hledejte a až pak se ptejte. Děkuji.

Pokud budete mít připomínky k zamknutí a rozdělení tohoto mega vlákna, pište je prosím sem.

osch

-----------------------------------------------------------------
    PROSÍM o vynechání dotazů kde jsem to koupil,kolik to stálo a jestli je tam dotykový display , případně jiné podobné dotazy a komentáře které mohou směrovány do jiných - obecnějších diskuzí :-) Zde bych přivítal dotazy a diskuzi týkající se pouze tohoto zařízení,jeho funkcí,výbavy a práce s ním .....

Děkuji

Jako už téměř tradičně s těmito typy zařízení mám čest (jako jeden s prvních majitelů) založit téma o konkrétních uživatelských
    starostech a slastech :-)

První dojem : fyzicky velice "sexy" zařízení , perfektně padnoucí do ruky , působící velice solidním zpracováním a bytelnou , kompaktní konstrukcí. První start a běžné oťukávání stroje je v mezích srovnatelných se všemi dosavadními přístroji ... řekl bych HTC standard :-)

- TomTom (předcházím spekulacím o verzi 7 :-) není součástí výbavy ani verze 6

- Active Sync : standardni "rychlost" , zadny blesk to neni , srovnani asi tak s dobre vyladenymi predchudci ....

- kopirovani dat do interní paměti : velký soubor 700Mb , 4,5 min
    50 malých souborů (0,5 - 3Mb) , 8 min

- video : plne rozliseni,bez konverze (konkretne divx 640x256) ZCELA BEZ PROBLEMU !!! benchmark CorePlayeru 136% ......

Druhý dojem : později ..... :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

První zrada :-)

- nemohu rozbehnout zadny navigacni program .... iGO se vubec nespusti , TomTom nevidi mapy ... pravdepodobne problem neexistence SD card ale Internal Storage ??? Nekdo napad ?? Na xda-develop to jeste nikdo nerozlousknul ...... :-(

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Já používám na Diamantu GarminXT a naprostá paráda...
    TomTom a ani iGO jsem nezkoušel...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak kdyz se mi podarilo poradne rozchodit TouchFlo tak jsem zjistil ze je neslucitelne s jakymkoliv jinym today-pluginem - konkretne Pocket Breeze bez ktereho "nemohu zit" takze definitivne TF vypinam :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Takze .... Hot News :-)

iGO8 už jede ! :-) jde to rychle :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od jirilesan
    Jak se dá roschodit iGO8? Instalace proběhla v poho, ale když jí chci pak spustit, tak nic.
    Mněl sem jí na HTC P3650 Cruise a fungovala perfektně.
    Zcela jednoduse : koupena verze chodi uplne bez problemu :-D

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

jak jste spokojeni s tlacitky na predni strane? Myslim ty dotykove. Da se to pouzivat? Je to dost citlive?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nemám s čím porovnávat, ale stisk se mi zdá velice příjemý a jemné lupnuti ti naznačí, že jsi tlačítko skutečně zmáčkl.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od TheMelin
    jak jste spokojeni s tlacitky na predni strane? Myslim ty dotykove. Da se to pouzivat? Je to dost citlive?
    tlacitka nejsou dotykova,ale mechanicka,"dotykove" jen vypadaji :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od aeon101
    Panove, zajimalo by me, jak je to teda doopravdy s tou zadni plochou. Kdyz mate telefon normalne polozeny pred sebou na stole a pisete stylusem, je to pouzitelne? Nevykla se pri tom do stran?

Dan
    Jak jsem psal výše, při psaní na stole se kolíbe. Pro psaní tímto způsobem to moc vhodné není.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Nekdo napad nebo udelator jak zviditelnit "extended" , respektive cabiky - customizacni ? Uz ze zvyku si nenecham nic instalovat "navic" , ale neco z toho by se asi pouzit dalo,nebo mozna i melo :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od martin.eu
    Muzete plz nekdo porovnat rychlost odezvy systemu a ovladani s Artemisem (idealne s nejakou xda ROM typu Touch 4.x) ? Diky ...
    Oproti XDA Orbit s Touch Vanilla 4.01 a taktováním na 260 MHz, je zrychlení systému znatelné. Můžu porovnat i s bráchovým HP iPAQ 614c, kde jsou rychlosti srovnatelné. Nijak jsem to však neměřil.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

TT běží v pohodě:
    Mapy přímo v Internal Storage, instalovano do zařízení, GPS Jiná NMEA, COM4, rychlost 4800 :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

TomTom vyreseny,nefunguje verze 6.2xxx a 6.1xxx , to jsou verze programu ripnute s PNA , original Tom pro PDA jede opravdu bez problemu

Zatim se nepotvrzuji katastroficke vize nekterych rozumbradu ohledne vydrze zarizeni (marne jsem vysvetlovat ze kapacita baterie nemusi byt umerna vydrzi zarizeni :-) ) , zda se ze zarizeni drzi v mezich standardu - tedy den a dost :-) to je ovsem absolutne skvely vysledek - pokud porovname s konkurenci stejne vybavenou - VGA , tedy e-teny 500+ , 800 atd. , tam mi stroj chcipnul brzy odpoledne , ted je skoro 17 hod a jedu asi na 40% !! vynikající .......

Docela dost se zda povedena automaticka intezita podsvetleni , i tady je mozna cast uspory energie , navic opravdu funguje spolehlive !

Pri prerusene instalaci "ficur" s extended - coz je touch flo , opera atd . se objevilo alespon primerene mista ve storage a rychlost pristroje obecne je na velice obstojne urovni - i s puvodni ROM , takze se muzeme tesit na bleskovy stroj az to procisti mistri xa-develop :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2002

tak ještě pár dalších poznatků a připomínek.

- rychlost už se mi jaksi ustálila a je vcelku rozumná (asi jsem si zvyk :-)
    - gpska chodí
    - po instalaci pocketinformant 8 a nastavení jeho aplikací jako defaultních se mi kontakty z dialeru otevírají v pocketinformantu, ale calendar z home v touchflo stále otevírá standardní aplikaci, nevíte někdo co s tím?
    - display hodnotím jako vynikající
    - na druhou stranu mě zatím neuchvátila opera, budu se s ním muset nějak naučit, furt se mi plete posunování se zoomem a otevíráním linků

Strana 1 z 106 1231151101 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 21:38
  2. Reakcí: 214
    Poslední příspěvek: 25-11-2009, 16:12
  3. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 14:29
  4. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 20-02-2009, 20:22