Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 106 PrvníPrvní ... 345671555105 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 1581

Téma: HTC Touch Diamond - konkrétní rady, zkušenosti, problémy a řešení ....

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Volne ram mam 30-50 procent, tak nejak chaoticky. Zajmave je ze nejmin ji mam po spusteni zarizeni.

Jinak hlasim ze se mi podarilo zprovoznit javovou aplikaci od KB MobilníBanka. Pro další uživatele této praktické zálezitosti jen rada.... pri aktivaci je treba zadavat heslo od uctu velkymi pismeny. :-)

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Tak jsem dneska narazil na slusny issue s budikem. Nevim, co mam kde blbe nastaveny, ale budik jsem nastavil na 7:30, telefon jsem normalne vecer v 11 zamknul a jal se klidne spat. Rano, kdyz jsem se vzbudil v 7:45 bez budiku mi bylo divny ze nehraje. Tak jsem zapnul (unlocknul) telefon, tam se objevilo 7:15 a trhanymi pohyby se ty hodiny v tocuhflo pretacely az na tech 7:45 a teprve to zacalo budit.
    Mate s tim nekldo stejny problem ?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mi se zase nejak nepozdava vydrz baterky - rano (7:00) jsem mel 100%, pul hodiny radio do sluchatek, ted pul hodiny zapnuty BT, nejaka synchronizace a cca pul hodiny vytizeni (restore zprav ze stareho PDA) - a ted (10:27) jsem na 67% (bez touch flo a jinych ficurek) - to je teda dost mizerne, a vcera to bylo podobne

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Pokracovani story:
    + 10min hovor
    + 10min vrtani v kalendari
    + 5min opera
    => zbyva 46% (11:47)

jako pokud se tohle nezlepsi, tak to vidim na vraceni/reklamaci, 2x denne opravdu nabijet nehodlam

"stary" Asus P535 vydrzel 2.5 dne... grrr...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2002

k baterce a výdrži. já jsem od ranního sundání z nabíječky v 7:00 na 80% a to ho celkem běžně používám a nedobíjel jsem ho ani přes activesync (a defaultní nastavení po HR mám nezaškrtnutý 'when device is turned on, do not chargewhen connected to PC' = z USB se dobíjí). a navíc mám vypnutí až po 5 minutách a nevypínám ani podsvícení, protože to se defaultně dělalo po 10 s (viz. výše v diskusi).

je mi ale divný, že by se ty zařízení chovali až takhle rozdílně, když určitě připluli do čech v jednom kontejneru.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Zarizeni nejsou rozdilna , rozdilni jsou uzivatele a "bezne" uzivani :-D Ja jsem na 49% , jen volani a par stazenych majlu :-) Ale to je pro mne "bezne" .... Cruise by byl asi tak o tech 10 % lepe ....

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2002

pro mě je běžné: pár telefonátů (dnes ráno 5, celkem 10-15 minut), nepřetržitě exchange push mail, stahování POP3 po 60 minutách, práce s kalendářem a operou (čtení tohoto fóra než jsem se dostal do práce :-) plus s ním pořád tak nějak hraju, protože mě to prostě baví

btw baterka nyní ukazuje 7 dílků z 10 a touchflo 3D je stále on ;-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

ty blaaho, tak z dosavadnich zkusnosti vim, ze to uz bych pomalu hledal zastrcku... neco tady nehraje (

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

No ja o tom take uvazoval, pro HTC me ale vedly tyhle veci:

Synchronizace s outlookem-na WM bez problemu a podle me u takoveho zarizeni nezbytnost, s iPhone-silne pochybuji

GPS:Navigaci pouzivam celkem casto, lamat nejakym priserny zpusobem iPhone aby se pripojil na externi GPS se mi nechce

Velikos a design-iPhone je peknej, ale zdaleka ne tak luxusni jako tohle, obzvlast pokud jde o plastovy iPhone 3G

Zkusenosti s WM a kvanta dostupneho software, freeware a software tretich stran, iPhone ma pouze software od firemnich vyvojaru (alespon zatim) oficialne do nej nejde nic jineho nacpat.

Multitasking-pokud se nepletu tak multitasking proste iPhone neumi.

A pro tebe zkusenosti: TF3D se seka ze zacatku, nevim proc ale pak se mi pekne rozbehlo. Samozrejme pokud mas pustenych vic aplikaci tak to prestava byt tak idealni ale to se mi stalo zatim tak 2x. Baterie me osobne vydrzi cely den nabijim pouze prez noc (synchronizuji pred spanim) pohyb stavu baterie priblizne k 20ti procentum v jedenact vecer pri sundani nabiteho telefonu z adapteru v 7 rano (a jak s nim ted blbnu kdyz ho mam novy si umis predstavit) Jen pro priblizeni, ctu knihy telefonuju tak 5x denne a neco kolem 20ti sms, k tomu 20minut GPS, a pak jeste predvadecky s videem a fotkama a tak+par pripojeni na wifi kvuli pocasi nebo mailu(opravdu jen par minut).
    Horsi je situace pokud nastavis vysoky vykon Wifi a zapnes ji....to vycucne baterku rekl bych klidne za hodinu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od czbird
    ty blaaho, tak z dosavadnich zkusnosti vim, ze to uz bych pomalu hledal zastrcku... neco tady nehraje (
    To teda nehraje, zkus zajit do shopu jestli by ti nevymenili baterku, pripadne si zkontroluj jestli moc nehoblujes wifi-to zere jako blazen...staci tak 15 minut na netu prez wifi a je 20procent baterky dole.

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Jinak kdyby to nekoho zajimalo, nepodarilo se mi bezne rochodit otaceni obrazovky, ani programem RotateMe.
    Stacilo ale nainstalovat mortscript a prikazama Rotate to v pohode rotuje obrazovku.
    Kamenem urazu je ale TouchFlo3d, protoze kdyz si prerotujes obrazovku pri psani zprav a nahodou se dostanes do touchflo, ktery je porttrait, tak zmizi cely vrchni iconbar a nepomuze ani svecena voda, jenom restart Ale pro ty, kteri uz maji TF3D vypnute, je to dobra alternativa

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od tombik
    To teda nehraje, zkus zajit do shopu jestli by ti nevymenili baterku, pripadne si zkontroluj jestli moc nehoblujes wifi-to zere jako blazen...staci tak 15 minut na netu prez wifi a je 20procent baterky dole.
    cece dneska jsem na wifi ani gps jeste ani nesah a touhle dobou uz mi zbyva jenom 28%... :

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od tombik
    Ja na artemisovi (vanilla 4.0) s origo baterkou a zapnutym wifi po 15-20min procitani webu, prijdu take o cca 20% baterky. A tam je baterka o hodne slabsi nez u diamondu, mam tuseni (i kdyz si to pletu s TouchPRO kde ma byt myslim 1300)

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od czbird
    cece dneska jsem na wifi ani gps jeste ani nesah a touhle dobou uz mi zbyva jenom 28%... :
    To nechapu, dneska jsem absolvoval 3telefonni hovory...dohromady tak 15minut, udelal jsem dve poznamky do kalendare, jednu fotku, chvili hral kulicku a napsal 5sms a predvadel kolegovy jak pekne rychle se mi fixne GPS, stahnul pocasi a maily prez edge a mam ted......no samotnyho me to dostalo 90 procent.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pri pouzivani citaci pouzivejte i rozum. Diky

Pokud nevite jak, v pravidlech pro diskutujici je to vysvetleno.

EDIT:
    Citace zkráceny, popř.smazány.

Strana 5 z 106 PrvníPrvní ... 345671555105 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 20:38
  2. Reakcí: 214
    Poslední příspěvek: 25-11-2009, 15:12
  3. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29