Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 41 z 106 PrvníPrvní ... 3139404142435191 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 601 až 615 z 1581

Téma: HTC Touch Diamond - konkrétní rady, zkušenosti, problémy a řešení ....

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Prosím o radu, jakým způsobem nastavit záložku HUDBA, abych mohl v TF listovat mezi jednotlivými alby. Momontálně mám zobrazeno pouze jedno a další musím najít pouze v knihovně.
    Díky

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Zdravím Diamonďáky! Příští týden již také budu šťastným majitelem... to jen tak na okraj. Koukám, že se to tu hemží samými borci, nevíte, kde by se dal stáhnout ČESKÝ (proč jsem to asi napsal velkým písmem?) návod na HTC Diamond? :sarcastic:

Díky za relevantní odpovědi!

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

Citace Původně odesláno od stupid
    Zdravím Diamonďáky! Příští týden již také budu šťastným majitelem... to jen tak na okraj. Koukám, že se to tu hemží samými borci, nevíte, kde by se dal stáhnout ČESKÝ (proč jsem to asi napsal velkým písmem?) návod na HTC Diamond? :sarcastic:

Díky za relevantní odpovědi!
    CZ Manuál HTC Diamond

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Zdarec. Tak jsem si dneska udělal taky tu radost a koupil jsem si Diamonda. Všechno supr drupr. Jediné co mě opravdu fakt hodně zklamalo je ten reproduktor. Slabší už to fakt asi být nemohlo. Hudba, vyzvánění a video je na maximální hodnotě chrastítko jako hrom. Je to hlasité asi jak nokia na 30%. Nechápu proč do tak nadupané mašinky nedali silnější. Ale jinak jsem i tak hodně spokojen.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

ahoj chlapi,prosim vas poradte mi jak dostat temata z tohoto vebu do htc touch do tel.ho dostanu ale pak ho nejak nemuzu zaradit mezi ostatní temata od vyrobce a tudiž jsou nepoužitelna.diky

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Zdravim všechny Diamonďáky.
    Chtěl bych se Vás zeptat, máte ještě někdo problém s kvalitou hovoru ? Mě od samého začátku v reproduktoru nepříjemně chrastí. Problém s hlasitostí jako zde píší ostatní nemám, je nahlas rozumět i při nižší hlasitosti. Ale chrastí to úplně vždy, už při vyzváněcím tónu když volám je slyšet rezonance. FW mám poslední ofigo, ten vyřešil jen výdrž baterie, rezonanci ne.
    Děkuju za jakýkoliv reakce. Honza

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

tenhle problem ani problem s hlasitosti nemam. Taky pouzivam posledni ofiko FW. Takze mozna reklamace ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Ahoj všem,

mám za úkol pořídit jednomu člověku komunikátor s navigací. Chtěl jsem koupit Diamonda s TomTomem 7 a mapou celé Evropy. Nechcete mně doufám říct, že legálně to nejde? Ten člověk příliš chytrý není, takže iGo bych si mu ani nedovolil koupit, TT by pro něj byl ideální. Musí to být ale legálně koupené...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

iGO je v zakladnim modu stejne jednoduche jako TT7
    doporucil bych ho i diky mapovemu pokryti

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

může mi někdo poradit, jak správně nainstalovat IGo do Diamondu, měl jsem ho v poho v Touchi s ext. gps, a ve dvou cruiserech taky maká bez problémů. Po instalaci na Diamonda se vůbec neotevře. Nemůže být přeci problém, že na ostatních HTC byl na micro sd kartě a tady vzhledem k absenci ext.karty je na kartě vnitřní.....

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2002

zkoušel jste už někdo ty nový ROMky? mám na mysli Elite 3, bepe 0.93, 1.93 (nebo to má být 1.39?)

jak pročítám xda-dev, tak z toho nejsem moc chytrej, nějaký bugy s grafikou, cosi s rádiem a tak. takže by mě zajímaly faktický zkušenosti. tenhle tejden jsem v roamingu, ale příští už bych doma něco flešnul

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od vojta20vt
    Zdarec. Tak jsem si dneska udělal taky tu radost a koupil jsem si Diamonda. Všechno supr drupr. Jediné co mě opravdu fakt hodně zklamalo je ten reproduktor. Slabší už to fakt asi být nemohlo. Hudba, vyzvánění a video je na maximální hodnotě chrastítko jako hrom. Je to hlasité asi jak nokia na 30%. Nechápu proč do tak nadupané mašinky nedali silnější. Ale jinak jsem i tak hodně spokojen.
    No já jsem nejřív taky myslel, že mám něco s repráčkem. Při telefonování nebylo skoro nic slyšet. Až poté mi došlo, že ta krycí fólie to dost utlumí :-) Tak jsem prozatím vystřihl do ní díru, než si pořídím pouzdro. Nicméně ta hlasitost není pro mě dostačující a chtělo by to nějak tweaknout ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2008

Citace Původně odesláno od kalas
    Citace Původně odesláno od vojta20vt
    No já jsem nejřív taky myslel, že mám něco s repráčkem. Při telefonování nebylo skoro nic slyšet. Až poté mi došlo, že ta krycí fólie to dost utlumí :-) Tak jsem prozatím vystřihl do ní díru, než si pořídím pouzdro. Nicméně ta hlasitost není pro mě dostačující a chtělo by to nějak tweaknout ...
    to mi chceš povedať, že si si nechal na diamantovi kryciu fóliu? :O Však tam je ochranná fólia na displej .... :?:

vpx vpx je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2010

ta kryci folie - pouze transportni, ktera je na diamondovi, je i pres repracek, ale ta nalepovaci folie, o ktere predpokladam se bavime, ma pro repracek diru vystrizenou, takze to nemuze zhorsovat.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od VP
    ta kryci folie - pouze transportni, ktera je na diamondovi, je i pres repracek, ale ta nalepovaci folie, o ktere predpokladam se bavime, ma pro repracek diru vystrizenou, takze to nemuze zhorsovat.
    jsem si nevšimnul, že tam nějaka nalepovaci folie je :-) Teď už jí tam mám

Strana 41 z 106 PrvníPrvní ... 3139404142435191 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TOUCH DUAL, rady, tipy, zkušenosti, problémy
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 20:38
  2. Reakcí: 214
    Poslední příspěvek: 25-11-2009, 15:12
  3. Reakcí: 372
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 13:29
  4. Reakcí: 12