Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vox se během hovoru sám vypne

MS70_ce4you (0)|11.6.2008 14:03
Zdravím a prosím o pomoc a radu. Pokud je.

Mám Voxe a asi po roce používání se stává, že během hovoru se úplně vypne. S baterkou to nesouvisí. Mám podezření, že nějak nedoléhá SIM. Ale nevím. Ví někdo o nějaké pomoci, či je třeba telefon poslat do opravny?:(
Zdenek Malinsky (9781)|11.6.2008 14:32
Děla to již od začátku nebo až "najednou zničeho nic teď"? Zkoušel jsi záloha-HR a vyzkoušet na prázdném zařízení, zda to nedělá nějaká aplikace? Nemůže to být špatným signálem nebo špatná SIM? Zkoušel jsi jinou SIM nebo i SIM jiného oprátora?

To se jen vypne nebo i odpojí od sítě, takže po tom vypnutí, když to hned zapneš se snaží připojit k síti?
MS70_ce4you (0)|11.6.2008 14:45
Je to až teď po roce. Začalo to zhruba před 14 dny. Vypne se a když ho pak zapnu, vyhledává síť. Pak napíše domovská lužba a pak až T-Mobile. Stalo se mi též (už i dřív) i to, že jsem třeba ráno zapnul telefon, přístroj normálně vyhledal síť, příchozí sms normálně chodily, ale když jsem já potřeboval volat, napsalo to, že je chyba spojení. Totéž, i když jsem chtěl poslat sms. Pomohlo pak, když jsem vyndal SIM a znovu ji dal zpět. Pak už to šlo. Ale během hovoru se to nestávalo. Jinou sim jsem nezkoušel. Je fakt, že ji mám už dlouho (T-Mobile).

Zálohu a HR jsem nezkusil. Je fakt, že jsem tam nedávno instaloval TT6 a dělalo mi to problémy s displejem (keylock). Ale přišel jsem na určitý modus vivendi.

Signálem to rozhodně není.

Zdenek Malinsky (9781)|11.6.2008 14:51
Zkus to na prázdném zařízení (vyloučení vlivu nějaké aplikace) a s jinou SIM (stejný a klidně i jiný oparátor). Můžeš zkusit naflashovat i jinou ROM, ale s ohledem na to, že asi budeš muset navštívit servis se záruční opravou, tak bych doporučil pouze ROM, vydanou výrobcem/oparátorem, kvůli uznání záruky.