Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nové mapy tomtom

sibin_ce4you (2)|11.6.2008 09:31
Dobry den, mam navigaci tomtom go510 s firmwarem 7.161. Nedávno jsem sehnal mapu eastern europe v.710, ktera by mela byt k tomuto firmwaru kompatibilni. Ovsem soubor .mid se jmenuje .meta a navigace tuto mapu vubec nepozna. Jak je to mozne. Nevite nekdo link na upgrade firmwaru, nebo tento viz vyse byl pro tento typ tomtom posledni. Nemate nekdo firmware a aktualizaci poslednich map pro tohoto tomtoma, ktery by fungoval? Diky za radu a pomoc Sibin


Přesunuto do sekce Jednoúčelové navigace (PNA)
mates2 (133)|11.6.2008 18:06
:sarcastic: A sehnal jsi tu mapu na webu TomToma za penízky? Pokud ne, tak raději pomlč a neptej se tady tak hloupě. Warez se tu nepeče.
Jsi tu nový - přečti si TOTO
sibin_ce4you (2)|11.6.2008 18:54
Ano, koupil. Bohužel se jedná o služební navigaci a služební peníze za to zaplacené. Bohužel prodejce nechce od koupi odstoupit, protože vše sedí tak jak má být. Takže pane dopisovateli děkuji za pomoc a tomtom nejspíš poletí oknem na ulici. Nehledě na to, že vůbec nechápu, proč tomtom má placené updaty map. Takový garmin, nebo mio má vše volně stažitelné z webu.!!!:?
mates2 (133)|11.6.2008 23:46
Tak pokud byla mapa řádně zakoupená a byla stažená z webu TomTom, měla by být aktivovaná pro zařízení pro které byla stažená (přes TomTomHome). To znamená aktivace na jedno zařízení PNA (číslo) TomTom . Navigace by ji měla vidět a fungovat. Pokud tak není, nezbývá než reklamace.
Nemusíš se urážet, formulace "sehnal mapu" přímo navádí k doměnce, že mapa byla stažena nelegálně. TomTom změnil systém aktivace map.
Lanny_ce4you (3)|8.8.2008 15:50
to sibin

Ten člověk co Vám odpověděl možná "podle sebe soudí tebe", nic si z toho něděleje, mluví za sebe Já mám ÚPLNĚ stejnou zkušenost - jen jsem koupil dpwnload verzi, a odmítlo to i download. Podrobné screen shoty jsem poslal na podporu, která neustále tvrdila, že to musí jít, tu korespondemce uveřejním, stojí za to. Před tím jsem koupil CANADA/USA a neměl jsem žádné problémy.

Nakonec mi odepsali, že poslali žádost on vrávení peněz. Od tédoby se neděje nic, na update v servive emailu neodpovídají.