Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Nové mapy tomtom

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Dobry den, mam navigaci tomtom go510 s firmwarem 7.161. Nedávno jsem sehnal mapu eastern europe v.710, ktera by mela byt k tomuto firmwaru kompatibilni. Ovsem soubor .mid se jmenuje .meta a navigace tuto mapu vubec nepozna. Jak je to mozne. Nevite nekdo link na upgrade firmwaru, nebo tento viz vyse byl pro tento typ tomtom posledni. Nemate nekdo firmware a aktualizaci poslednich map pro tohoto tomtoma, ktery by fungoval? Diky za radu a pomoc Sibin

Přesunuto do sekce Jednoúčelové navigace (PNA)
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

:sarcastic: A sehnal jsi tu mapu na webu TomToma za penízky? Pokud ne, tak raději pomlč a neptej se tady tak hloupě. Warez se tu nepeče.
    Jsi tu nový - přečti si TOTO

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Ano, koupil. Bohužel se jedná o služební navigaci a služební peníze za to zaplacené. Bohužel prodejce nechce od koupi odstoupit, protože vše sedí tak jak má být. Takže pane dopisovateli děkuji za pomoc a tomtom nejspíš poletí oknem na ulici. Nehledě na to, že vůbec nechápu, proč tomtom má placené updaty map. Takový garmin, nebo mio má vše volně stažitelné z webu.!!!:?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Tak pokud byla mapa řádně zakoupená a byla stažená z webu TomTom, měla by být aktivovaná pro zařízení pro které byla stažená (přes TomTomHome). To znamená aktivace na jedno zařízení PNA (číslo) TomTom . Navigace by ji měla vidět a fungovat. Pokud tak není, nezbývá než reklamace.
    Nemusíš se urážet, formulace "sehnal mapu" přímo navádí k doměnce, že mapa byla stažena nelegálně. TomTom změnil systém aktivace map.

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

to sibin

Ten člověk co Vám odpověděl možná "podle sebe soudí tebe", nic si z toho něděleje, mluví za sebe Já mám ÚPLNĚ stejnou zkušenost - jen jsem koupil dpwnload verzi, a odmítlo to i download. Podrobné screen shoty jsem poslal na podporu, která neustále tvrdila, že to musí jít, tu korespondemce uveřejním, stojí za to. Před tím jsem koupil CANADA/USA a neměl jsem žádné problémy.

Nakonec mi odepsali, že poslali žádost on vrávení peněz. Od tédoby se neděje nic, na update v servive emailu neodpovídají.

Podobná témata

1. Nové mapy pro Navigon 6
    Od martinhamr_ce4you v sekci Navigon
    Reakcí: 102
    Poslední příspěvek: 15-03-2009, 17:54
  2. Nákup nové mapy přes TomTom HOME pro GO700
    Od mlok2_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 27-01-2007, 20:25
  3. Nové mapy pro TomTom
    Od kyznoh v sekci TomTom