Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

poradte PDA s GPS

nailer_ce4you (5)|10.6.2008 21:46
Ahoj,

chtel bych poradit s vyberem PDA s GPS. Nechci nejaky dedikovany pristroj, chtel bych neco, na cem beha WM5+, ma funkcni navigaci, cte SD/MMC karty 4GB+. VGA displej by byl dobry, ale neni podminkou, sikovne by bylo i WiFi, ale to uz vubec neni nutnost. Dulezita je ta funkcni GPS, mam ted LOOX N520 a ta GPS proste nefunguje, Xkrat jsem zkouse postupy tady z fora a nepomohlo to :-/ Naviguju parkrat do tydne, mel jsem pujcene Yakumo Delta 300 a to se chovalo naprosto luxusne, chyti se z okna v baraku, N520 v tretine pripadu ani ve stojicim aute a v lese ztraci pojem a za mlhy nebo oblacnosti uplne mlci. Chtel bych proste neco, u ceho fakt fungje GPS vic nez vyborne, nejak prestavam mit ke GPS na PDA duveru.

Na stari (chtel bych spis bazarovku), velikosti, vzhledu, doplncich mi nezalezi, jen chci fakt tu navigaci, sd/mmc a potesilo by VGA. Jo a - kompas se nahodou do GPS v PDA nedava, ze? Kdybych chtel treba nekdy geocachovat...

Seriozne uvazuju o tom Yakumo Delta 300, ktere je z ebaye okolo 100 € ze Nemecka... U toho mam ozkousene, ze slape :)

Diky moc za jakekoliv tipy

Ondra
thimlicek (89)|10.6.2008 22:10
No to tve yakumo stalo v nemecku 85eu pred rokem...
Zdenek Malinsky (9781)|11.6.2008 09:21
ad Loox
Komu nepomohli postupy ve fórech, tomu pomohla záruční oprava.
PhSnake (872)|11.6.2008 09:24
mozes porozmyslat nad Artemisom(pozri ebay) ma vsetko co chces vratane WiFi(ale je qvga) je to cca 2roky stare zariadenie takze mozno sa da najst za dobru cenu
nailer_ce4you (5)|11.6.2008 10:58
[QUOTE="thimlicek"]No to tve yakumo stalo v nemecku 85eu pred rokem...[/QUOTE]

to stalo, ale to jsem ted nikde za takovou cenu nenasel. treba se za par dni objevi :]
nailer_ce4you (5)|11.6.2008 10:58
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]ad Loox
Komu nepomohli postupy ve fórech, tomu pomohla záruční oprava. [/QUOTE]

na te uz to jednou bylo tusim kvuli wi-fi, ted uz je to bohuzel po zaruce (je dvouleta, ze?). doklady k tomu mam...
nailer_ce4you (5)|11.6.2008 11:01
[QUOTE="PhSnake"]mozes porozmyslat nad Artemisom(pozri ebay) ma vsetko co chces vratane WiFi(ale je qvga) je to cca 2roky stare zariadenie takze mozno sa da najst za dobru cenu[/QUOTE]

ebay mlci, ale google rika, ze tam je i GSM modul, ze? to vubec nepotrebuji ...