Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

palm treo 750v rezim letadlo

gennius2 (0)|10.6.2008 19:58
zdravim mam problem s Palmem koupil jsem gps modul ale v navigaci se mi porad objevuje ze jsem v rezimu letadlo tudis mi to nenajde zadny signal gps .. nevite jak toto vypnout? (navigace TOM TOM) nemá palm neco jako maji nokie.. profil:doma,kancelar,tichy,normal atd? nemuzu to nikde najit:( dik
gennius2 (0)|11.6.2008 03:22
tak uz jsem o neco chytrejsi takhle se to chova jen kdyz nemam v Palmu simku, kdyz ji tam dam tak to funguje.. ale stejne nevite jak ze se Palm tak chová?
Serminator (49)|11.6.2008 16:34
Cau.Hele asi takhle.Ja mam taky T750v a v nem navigaci Tom Tom 6 a problemy nemam zadne,Treo funguje tak,jak ma.Bez sim karty jsem ho nezkousel,ale kdyz vypnu telefoni modul a zapnu navigaci,zadnej problem se mi neobevil,tak nevim,cim to muze byt,ale myslim,ze by to melo chodit i bez simky.
kubisz (1054)|17.6.2008 13:17
melo by stacit ten rezim letadlo vypnout (pokud je zapnuty, nefunguje ani bluetooth, ktery je pro spojeni s GPS nutny)...pres prave tlacitko na homescreen se dostanete k wireless manageru a v nem rucne zkusit zapnout bluetooth a pustit tomtom...
gennius2 (0)|17.6.2008 13:29
To je sice vsechno moc hezky ale problem je v tom ze i kdyz zapnu bluetooth tak se mi sice pripoji GPS modul ale v navigaci to porad pise rezim letadlo. rad bych vam to nejak predved ale bohuzel nevim jak:( .. no proste si jen zkuste vyndat SIMku a zkusit pustit navigaci ... objevi se vam tam rezim letadlo a nejde to vypnout nebo aspon nevim jak:( ... ale dá se rict ze jsem to vyresil tim ze jsem koupil novou simku :) ale stejne mi vadi ze nejde navigace bez simky:( ... jestli nekdo na neco prijdete budu moc rad:) a stejne dik za rady:)
kubisz (1054)|17.6.2008 18:22
nemate vypnuty pri navigaci zvuk?
gennius2 (0)|17.6.2008 22:43
vsechno co jde tak mam zapnuty .....
schvalne si nekdo zkuste jestli jde navigace kdyz neni v Palmu simka .. nebo ze bych byl jedinej komu to nejde?
kubisz (1054)|17.6.2008 23:29
ja tom tom nemam :-( ale zkusil bych doatz polozit jeste nekde do tt sekce...vim, ze prave pri vypnutem zvuku se tt choval nejak nestandardne, takze muze byt bug i jinde...
gennius2 (0)|18.6.2008 10:38
a jakou pouzivas navigaci teda jestli to neni tajemstvi:) ... abych rekl pravdu tak jsem to vyresil tim ze jsem si koupil new simku takze uz me to tak netrapi .. ikdyz prece jen by mel palm fungovat komplet i bez simky ne? ... zkusim polozit ten dotaz i to tt sekce treba nekdo bude vedet neco vic :) .. dik za radu
kubisz (1054)|18.6.2008 10:41
ja pouzivam primo navigacni pristroj, palm mam jen jako telefen a pro jine aplikace, samostatny navigator je rychlejsi :-) kdyztak to sem potom prosim napiste, jak ste dopadl, popripade reseni, at vi i ostatni...
Mr.Stilisimo (2)|18.6.2008 19:16
zdravím,mám Palm Treo 750v a teď jsem si teprv všiml,že v něm není GSM modul a tudíž mi nemůže jít navigace,je to tak?A v tomto případě mám i otázku,na kolik by vyšel nějaký ten GSM modul?
Zdenek Malinsky (9781)|18.6.2008 21:47
GSM modul tam rozhodně je. Jak bys telefonoval? ;)


link[QUOTE]Základem je kvalitní čtyřpásmový GSM modul [/QUOTE]
kubisz (1054)|18.6.2008 22:06
pan stilisimo pravdepodobne pochopil spatne predchozi prispevky...GSM modul neni GPS...
Mr.Stilisimo (2)|19.6.2008 10:11
Ano ano,máme pravdu,spletl jsem si pojmy.Mám na myslim GPS modul.Včera jsem si nainstaloval TOM TOM navigaci a chtělo to po mě GPS modul přes který to vlastně naviguje,nebo ne?No a v tom případě ho tento přístroj asi nemá ne,když ho po mě chce,to znamená,že si ho musím dokoupit?
kubisz (1054)|19.6.2008 10:13
chtelo to po Vas GPS (ne GSM) modul...pokud to po Vas chce GSM modul, tak maximalne pro update aplikace, nebo update informaci o doprave a pocasi...
Zdenek Malinsky (9781)|22.6.2008 14:32
[QUOTE="Mr.Stilisimo"]...a chtělo to po mě GPS modul ....ho tento přístroj asi nemá ne,když ho po mě chce,to znamená,že si ho musím dokoupit?[/QUOTE]. Ano nemá, ale pokud bys kouknul do návodu k zařízení nebo na výše uvedený link kouknul déle než 3 vteřiny, tak by jsi to také zjitstil[QUOTE]Přes Bluetooth asi nejčastěji připojíte externí GPS modul,...[/QUOTE] a viz obrázek.

Takže pokud chceš navigaci používat, musíš si nějakou BT GPS koupit. Fungovat by měla jakákoli, ale samozřejmě za vyzkoušení v obchodě před nákupem nic nedáš.