Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problemy s vyzvanenim, wifi a vibracemi - Qtek 8310

vpx (529)|9.6.2008 13:30
Ahoj,
loni jsem reklamoval svuj telefon, protoze nechodily vibrace. Je to ale asi pul roku, co se mi zacaly dit podivuhodne veci:
1) po restartu, popr. vytazeni baterky je po bootu tak nejak napul divne aktivni wifina. Musi se zapnout a vypnout wifi, aby to bylo v poradku
2) nekdy mi prestane najednou jit zvuk, telefon nevyzvani. Pomuze ho zrestartovat
3) nekdy mi prijde zprava, telefon zacne vibrovat, ale neprestane, jedine reseni je vytahnout baterku

Bod c.1 mam odzkousen, ze mi dela i s originalni ROMkou, ale body 2 a 3 se mi projevuji u ROMky WM61 Std a Pro. a u originalu jsem to nezkousel.
Nez dam telefon znovu na reklamaci, chtel bych se vas zeptat, jestli se vam problemy 2 a 3 objevuji cas od casu na ROmkach WM61, nebo ne.
Diky

VP

p.s. jestli to pujde znovu na reklamaci, prestanu duverovat HTC a radsi nez HTC PocketPC pujdu do HP
8310 (98)|9.6.2008 15:03
Ne, tak tohle se mi na mým Qtekovi nikdy nepřihodilo, ani na orig. ROM WM5 a ani na ROMkách WM6.1 Standard a Professional.
vpx (529)|9.6.2008 15:48
Aha, tak to vidim na tu reklamaci :sarcastic:
EDIT: takze reklamace nebude, jelikoz uz mam po zarucni lhute a minule mne menili systemovy konektor, tak ten sice v zaruce je, ale napisou, ze to tim neni.. :(
UserN1 (172)|10.6.2008 09:02
VP: ja bych to tak strasne nevidel, bod 2 a 3 mi dela taky, a to u romky 6.1 eval. Ten prvni bod co uvadis ne.Takze body 2 a 3 by pravdeppodobne mohly byt nejakou chybou romky...