Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

8GB karta a M700

Yhmed (2)|8.6.2008 15:41
Rád bych se s někým poradil ohledně paměťových karet do E-TEN M700. Chtěl bych si koupit 8GB kartu a pokud by mi mohl někdo dát tip na konkrétní značku karty a třeba i zkušenost s sdhc driverem, byl bych za to moc rád. Funguje všechno bez problémů?
sep_ce4you (351)|8.6.2008 20:15
:) zrovna vcera sem zupgradoval na 8GB .... pouzil sem ovladac kterej sem nasel tady eten users SDHC777.CAB .... koupil sem v ADATA 8GB a zatim slape pohodove .... navic tenhle driver nekripli puvodni fungovani mensich karet a nemusis nic nikam nahravat .... BTW oficialni driver od Etenu funguje jenom do 4GB .... priznam se, ze M700ka zraje jak vino jak proto komunita vyviji novy a novy veci (treba posledni graficky ovladace ji hodne zrychlili. skoda jenom, ze sem tu 8gb karticku uz stihl z vetsiny zaplnit :) :D i kdyz ted je to takovej ipod killer :)

mam oficialni WM6.0 0436... zadnou uvareninux
Petr_z_Ujezda (140)|8.6.2008 20:29
8GB SanDisk na M700 mi šlape, díky panotovi jsem si driver (co umí standard SD i SDHC) zavařil do ROM. Super.
Yhmed (2)|9.6.2008 08:24
Díky moc za odpovědi, měl jsem z toho trochu strach, ale pokud to šlape dobře... :yes: . Takže ten driver SDHC umožňuje použití i malých "obyčejných SD" karet bez problémů?

A taky dík za tip s tím SanDiskem, s některýma značkama to údajně má mít problémy.