Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: Fring - VoIP a chat zdarma

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Fring je freeware klient pro internetové telefonování VoIP, který umí i IM chatování snad se všemi službami. Zvládne Skype, ICQ, MSN / WLM, Twitter, Google Talk, SIP nebo AIM & Yahoo! Nyní je aplikace ve verzi 3.24, která se může pochlubit těmito novinkami: 3G-WiFi "autoroaming", lepší podpora WLAN (samostatný konfigurátor připojení), 8 lokalizací (CZ bohužel není), přidaný widget fringME!.

Stránky aplikace jsou zde. Před stažením je třeba zadat typ zařízení, tel.číslo a mail, ale nemusíte se obávat, žádné mraky SPAMu nechodí, ani nikdo neznámý nevolá. Přijde vám pouze SMSs linkem ke stažení.

Program funguje na zařízeních s dotykovými i bezdotykovými displeji. Sám ho pár týdnů používám a mám následující zkušenosti:

Plusy:
    - vše v 1 - skype, MSN, Yahouu, Icq, GoogleTalk.... takže stačí mít nainstalován jen jeden soft

Minusy:
    - nejde změnit zvuk upozornění na novou zprávu ani se neobjeví žádná ikonka v horní liště
    - nejde upravit jméno jednotlivého kontaktu
    - nemá historii chatu

Prográmek funguje přes vlastní server(y), ale to může být výhoda i nevýhoda.

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

Ja pouzivam fringa uz dost dlho som spokojny, Skype sice hlasove cez GPRS nie je nic moc(resp je to nic), cez HSDPA to o malicko lepsie, WiFi je v +- normalnej kvalite. Pre tych co nechcu davat telef. cislo da sa stahovat priamo odtialto. Este by som si dovolil doplnit ze je aj verzia pre Symbian(Nokia, SE) a pre zacervene jablko

Registrace
    Mar 2004

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

Dik zdenku, ja som na to zabudol, ale to je k starsej verzii ked sa pamatam. Ale malo by to ist. Je to len zakladny preklad nie vsetko, ale ak by bol zaujem tak mozem prelozit aj tuto verziu.
    Kto ma zaujem napiste do vlakna, ak vas bude nejaky rozumny pocet mozem prelozit(co je rozumny pocet sa rozhodnem casom : )

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Tady mate jeste jednoho klienta.... Je pekny ale ma jeste par chybicek
    https://www.eqo.com

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Hehe - zrovna jsem se na Fring ptal na srazu CE4you, co byl tedka v Brne...
    Bohuzel nikdo nepouzival, takze se zeptam primo tady: jde vam pres Fring pouzivat normalni SIP protokol? Konkretne mi jde o 802.cz - po nastaveni spravnych udaju se proste nepripojim... A stejne tak na Skype (ale ten me netrapi).

Registrace
    Mar 2004

skype mi jde

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

a je to k pouziti pod VGA?

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

VGA ide, mam to na Universale

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Mám, používám, funguje vše co potřebuju (skype, icq a msn), takže pěju chválu :-D Parádní program ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

este doplnim chyba mi file transfer a smajliky :-( ale ak sa pamatam file transfer aj smajly idu v symbian verzii snad to dotiahnu. Eqo podporuje smajlikov ale nie file transfer(aspon ja som nenasiel) a Mundu zas podporuje file transfer a nie smajlikov. Moj ideal by bol fring s podporou filetransferu a smajlikmi(aj ked tie ozeliem) Inac mozem odporucit fringa UPXnut(najma ak to niekto chce installnut do device.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Jak říkáš, žen file transfer taky schází, ale zas na druhou stranu na fringu jedu hlavně přes wifi (tak na 95%) ....
    Mimochodem mohly by být v kontakt listu ikonky daných protokolů a ne furt čučet nahoru nad kontakt list, co zrovna ma daný uživatel zaplé .... :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

to mi zas az tak nevadi, doma mam trillian... ono zasa ja voip nepouzivam(mam skaredy hlas)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od Kato
    Hehe - zrovna jsem se na Fring ptal na srazu CE4you, co byl tedka v Brne...
    Bohuzel nikdo nepouzival, takze se zeptam primo tady: jde vam pres Fring pouzivat normalni SIP protokol? Konkretne mi jde o 802.cz - po nastaveni spravnych udaju se proste nepripojim... A stejne tak na Skype (ale ten me netrapi).
    taky bych byl rád za možnost volání přes 802.cz, ale tento prográmek má nastavení SIP nějaký moc jednoduchý, asi to nebude na 802.cz ten pravý ? Nemá někdo tip na něco co funguje s 802.cz, nebo se pletu a Fring to dokáže?
    díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

4Jeenik: Prave - 802ka v PDA by byla uplne maximalne luxusni
    Jednoduchy nastaveni sice Fring ma, ale polozky jmeno (telefonni cislo), heslo a proxy (coz je v mem pripade hlas2.802.cz) by podle me melo opravdu stacit. Nicmene to nic nemeni na tom, ze jsem na tom stejne. Nepripojim se A o zadnem jinem programu, se kterym by to slo, nevim..

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Problem s aplikaciou Fring
    Od nwagner v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 16-01-2009, 07:41
  2. Fring
    Od milos797 v sekci Touch HD
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 12-01-2009, 23:10
  3. Fring (messenger) pro WM