Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Mobile - Skrytí / zobrazení kontaktů na SIM kartě

Zdenek Malinsky (9781)|8.6.2008 10:29
Jednoduchý prográmek na skrytí kontaktů na SIM kartě od René Steina. Možná se tu někde po diskuzích potuluje, ale .....

Program využije každý, kdo není spokojen s tím, že po restartu MDA (soft reset) se vždy v seznamu kontaktů mísí kontakty v paměti MDA s kontakty na SIM kartě. Skrytí kontaktů pomocí hacku v registrech je pouze dočasné. Tento program zajistí, že po restartu jsou kontakty na SIM kartě vždy skryty.

Cab stačí zkopírovat do MDA a spustit. Stáhnout si ho můžete na na blogu autora.
Tjelk (21)|8.6.2008 13:26
dovoluji si upozornit,..zbytečnost něco instalovat. tnehle problém má dvě řešení. Buď zobrazení pouze skupin v kontaktech, pak kontakty ze sim nejsou vidět,..anebo mnohem snazší,..

Kontakty ze SIM lze skrýt/zobrazit:
HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Phone
Key: ShowSim (dWord)
hodnoty: 0 = skrýt, 1 = vidět a soft reset.

někde to tu ale už bylo,...to jsem si jist,..příště stačí jen víc hledat
Tjelk (21)|8.6.2008 13:27
a to řešení pomocí regstru,...není dočasný,..jo,. možná po hard resetu,..ale jinak to fachá úplně v pohodě
Zdeno_ce4you (291)|8.6.2008 14:18
no tak například na A501 to fakt nefungovalo pomocí zápisu v registrech. ( alespoň u toho kusu co jsem měl doma )
Takže tento softík se někomu jistě hodí.
DD_ (331)|9.6.2008 11:28
No tak HTC Touch Cruise si ce zaznam do registru akceptoval a SIM kontakty schoval avsak po SoftResetu bylo nastaveni zase spatky a kontakty ze SIM videt. Podle mne ten softik nedela nic jineho nez ze aktualizuje ty registry pri restartu.
Kazdopadne co mam Romku od bepeho tak ta to ma defaultne vypnute.