Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

qtqk s200 problém

Miroslav Mokryš (3)|8.6.2008 06:33
Zdravím .
Tak jsem se stal majitelem tohoto chytrého founu a hned jsem něco podělal
CHtěl jsem si přehrát českou lokalizaci a pravděpodobně jsem tam nahrál nějakou špatnou verzi a ted mi s200sice najede ale po té úvodní obrazovce display zbělá a pak už se nic neděje neporadil by někdo pěkně prosím jsem z toho na prášky tel. mam 4 dny a hned tohle .
Nesli (409)|8.6.2008 07:33
No, nevim co presne jsi minil tou ceskou lokalizaci a jak jsi to vlastne provadel, ale jedine co ti to uvede do Fcniho stavu je Hard Reset, prijdes ale o vse co jsi v nem mel nahrane - bude se tvarit jako jdyz jsi ho vytahl z krabice :D :D
Ps Na to jak udelat HR na svem zarizeni se podivej do manualu, ci na netu..
Miroslav Mokryš (3)|8.6.2008 07:47
no právě manuál nemám a ten hard reset už hledám jakou dobu nemůžeš ještě poradit prosím
Miroslav Mokryš (3)|8.6.2008 08:01
díky moc našel jsem to :D
Nesli (409)|8.6.2008 08:05
poradil bych uz predtim ale Charmera nemam a tak nevim, u kazdeho je to jine, ale hlavne ze uz beha;)
Zdenek Malinsky (9781)|8.6.2008 10:17
1. Jen pro upřesnění
- Qtek S200, také HTC Prophet, i-mate JAMin, O2 Xda Neo, Dopod 830, Orange SPV M600, Swisscom XPA S200 není HTC Charmer (to byl S 110). S 200 má OS WM 5, S110 pouze PocketPC 2003 SE
- nejde o "chytrý foun" - tak nazýváme kategorii zařízení bez dotykového displeje neboli smartphone, zařízením, co máš ty (PDA tedy zařízení s dotyk.dispelejem a s GSM částí) říkáme komunikátory

2. HR koukám vyřešen. Nějaké návody jsou zde - možná by šel nějaký použít (i když přesně na tvůj model tam myslím není).

3. ad lokalizace
Pokud jde o tzv. velkou, tak musí být přesně pro daný model a ideálně i pro určitou ROM, jinak můžou být menší či větší problémy. Klávesnice (česká) by měla fungovat kterákoli, která běhá pod OS WM 5.

A příšte problém popsat trošku podrobněji:
pravděpodobně jsem tam nahrál nějakou špatnou verzi jakou? kde jsi ji stáhnul?
najede ale po té úvodní obrazovce display zbělá po zapnutí nebo po soft resetu?
oldasuk (38)|9.6.2008 09:45
Jen pro upřesnění HTC Charmer je MDA Compact II ne Qtek S110 ale i tak má original WM5.MDA Compact I alias HTC Magician má WM2003se.Ahoj Olda ;)
Zdenek Malinsky (9781)|9.6.2008 13:10
[QUOTE="oldasuk"]Jen pro upřesnění HTC Charmer je MDA Compact II ne Qtek S110 ale i tak má original WM5.MDA Compact I alias HTC Magician má WM2003se.Ahoj Olda ;) [/QUOTE]Nemáš pravdu - zkus google ;) a koukni na weby výrobce a operátorů, ne ne pdadb.net - tam mají moc chyb, nepřesností a i úplných nesmyslů.

T-Mobile MDA Compact (HTC Magician) je i i-mate JAM, Qtek S100, O2 Xda II mini, Dopod 818 a vše má OS PocketPC 2003 SE Phone Edition

T-Mobile MDA Compact II (HTC Charmer) je i Qtek S110, i-mate JAM 128, Dopod 818 Pro, ale zatímco T-Mobile brand má WM 5 Phone ostatní "jen" PPC 2003 SE Phobe Edition

Qtek S200 (HTC Prophet) ve verzi T-Mobile není, ale je i jako i-mate JAMin, O2 Xda Neo, Dopod 830, Orange SPV M600, Swisscom XPA S200 všechno WM 5 Phone